سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/04/27
مديريت مصرف برق يك ضرورت اساسي براي كاهش اوج بار است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

مديريت مصرف برق يك ضرورت اساسي براي كاهش اوج بار است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در دومين نشست كميته مديريت مصرف برق بيان داشت : مديريت مصرف توسط مشتركان ، يك امر ضروري براي كاهش اوج بار محسوب مي شود .

مهندس سيد محمد موسوي زاده با اشاره به اين كه از ابتداي امسال تا به حال ، افزايش پيك و رشد مصرف برق در استان بي سابقه است گفت : در حال حاضر ، يكي از چالش هاي بزرگ استان موضوع انرژي است و مشتركان برق نيز مي بايد مصرف صحيح و منطقي از برق را به عنوان يك اولويت مد نظر قرار داده و با تشويق و ترغيب يكديگر نسبت به اين مهم بيش از پيش اهتمام نمائيم .

وي اظهار داشت : علاوه بر اقدامات فني در راستاي پيك سائي ، برنامه هاي فرهنگي بسيار زيادي براي موضوع نهادينه سازي و استفاده بهينه از برق ، آموزش و اطلاع رساني مي گردد و عملاً تمام اين تلاش ها ، با تغيير رفتار مصرفي مشتركين برق در تعرفه هاي مختلف ميّسر خواهد شد .

وي تصريح كرد : تعداد معدودي از مشتركان به ويژه در بخش اصناف ، كماكان از لامپ هاي پرمصرف براي روشنائي محيطي بهره گيري مي كنند و اخطارهاي لازم به اين دسته از مشتركين ارائه شده و اميد است داوطلبانه نسبت به همكاري و جمع آوري آنها اقدام نمايند .

مديرعامل شركت توزيع برق استان خاطرنشان كرد : برنامه ريزي لازم جهت حضور كارشناسان اين شركت در دستگاه هاي اجرائي و نحوه اجراي برنامه هاي مديريت مصرف برق ، ميزان روشنائي و سيستم هاي سرمايشي و به خصوص خاموش نمودن لوازم برقي غيرضروري، در پايان ساعات كاري را كنترل نموده و در حال تنظيم گزارش هاي لازم در اين زمينه مي باشند .

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/04/27
تعداد بازدید:
5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal