سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/04/28
ارتقاي فرهنگ سازماني باعث تقويت و توسعه بهره وري مي شود

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان:

ارتقاي فرهنگ سازماني باعث تقويت و توسعه بهره وري مي شود

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در سومين نشست شوراي فرهنگي گفت: ارتقاي فرهنگ سازماني باعث تقويت و توسعه بهره وري در نيروي انساني مي شود.

مهندس سيدمحمد موسوي زاده بيان داشت: هركاري كه در عرصه فرهنگي و براي تقويت حس مسئوليت پذيري و خودكنترلي همكاران به اجرا درمي آيد، به افزايش بهره وري در سازمان و مهم تر از آن، خدمات دهي مناسب تر به مردم منجر مي گردد.

وي با اشاره به اين كه نگاه اسلام براين است كه انسان ها خود جوشي و كنترل دروني در خود تقويت كنند افزود: آموزش در زمينه توسعه مسائل فرهنگي و ديني بسيار مهم است و در اين بخش مي بايد از ظرفيت هاي لازم براي توسعه و تعميق مسائل اعتقادي و ديني تلاش كرد.

وي با ابراز اين كه حركت برنامه اي به خصوص در مسائل فرهنگي، نتايج و آثار ارزشمندي را به همراه دارد اضافه كرد: برنامه هاي ابلاغي 10 گانه از سوي شركت توانير كه در شوراي فرهنگي مطرح و پيرامون اجراي شايسته آنها برنامه ريزي گرديده، قطعاً به صورت هدفمند و برنامه محور است و تأثيرات آن از طريق نظرخواهي از كاركنان و  ارتقاي خدمات دهي به مردم، نمود لازم را خواهد داشت.

خاطرنشان مي سازد: برنامه ريزي براي نكوداشت دهه كرامت، برگزاري مسابقات كتابخواني "زلال عفت" و "بانوي كرامت" ويژه كاركنان و دختران همكار، اجراي برنامه گلگشت هاي خانوادگي با رويكرد فرهنگي و برنامه هاي اثرگذار براي توسعه و تعميق فرهنگ نوراني نماز، ازجمله مواردي است كه دراين نشست پيرامون آنها بحث و تبادل نظر به عمل آمده و تصميم گيري شد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/04/28
تعداد بازدید:
4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal