سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/05/07
راه اندازي پويش اجتماعي ياوران برق در استان سمنان
 به منظور دعوت مردم در امر صرفه جوئي انجام شد ؛
راه اندازي پويش اجتماعي ياوران برق در استان سمنان 
با هدف مشاركت بيش از پيش آحاد مردم در كاهش مصرف و مديريت مصرف بهينه انرژي الكتريكي ، پويش اجتماعي (كمپين) "ياوران برق"، توسط شركت توزيع برق استان سمنان راه اندازي شد.
با توجه به تشديد گرماي كم سابقه تابستان و نياز شديد مردم به انرژي الكتريكي در زندگي روزمره به ويژه سيستم هاي سرمايشي، كمپيني تحت عنوان "ياوران برق" با محوريت مصرف بهينه توسط شركت توزيع نيروي برق استان سمنان راه اندازي گرديده و همه مردم استان را به همراهي و پيوستن به اين پويش اجتماعي دعوت مي نمايد.
در پيام اين پويش اجتماعي آمده است :"برق خدمتي مستمر و تحقق اقتصاد مقاومتي با اصلاح الگوي مصرف محقق مي شود و من به عنوان يك ايراني متعهد ، با مصرف بهينه برق در حفظ اين ثروت ملّي براي توسعه پايدار كشور ، همواره مشاركت دارم و با رعايت راهكارهاي ساده مديريت مصرف و صرفه جوئي لازم در اين زمينه ، همواره يار و ياور صنعت برق هستيم تا در اين گرماي طاقت فرسا ، همگي هموطنان عزيز بتوانند از اين انرژي بي بديل استفاده كرده و در گذر موفق از پيك بار تابستاني ، نقش تاثيرگذار خود را به نحو مطلوبي ايفا نمائيم.
خاطر نشان مي سازد :همراهي و مشاركت همه افراد و مسئولين در اين كمپين ، بخش قابل توجهي از مشكلات را رفع مي نمايد و مقام عالي استان ، "دكتر محمدرضا خباز ، استاندار سمنان" به عنوان اولين عضو اين پويش اجتماعي ، در پيامي اعلام نموده است : "حمد و سپاس خداوندي را سزاست كه به ما نعمت اسلام عزيز را عنايت فرمود . تاكيدات فراوان دين مبين اسلام به صرفه جوئي و استفاده بهينه از اين نِعم الهي ، باعث ماندگاري آن نعمت از جمله نعمت برق و روشنايي مي گردد. بنده هم تاكيد بر مصرف بهينه اين ثروت ملي، براي توسعه پايدار را دارم." 
گفتني است : دكتر احمد همتي نماينده مردم شريف شهرستان هاي سمنان ، سرخه و مهديشهر ، سيد عباس دانائي فرماندار شهرستان سمنان و جمع ديگري از مسئولين استان و شهرستان نيز به اين پويش اجتماعي پيوسته و استفاده بهينه از برق و تشويق و ترغيب يكديگر، به اين اقدام كليدي و اساسي را تاكيد نمودند
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/05/07
تعداد بازدید:
6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal