سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/05/16
خدمت صادقانه به مردم مصداق بارز ايثارگري است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

خدمت صادقانه به مردم مصداق بارز ايثارگري است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در دومين نشست شوراي امور ايثارگران بيان داشت : خدمت صادقانه و شايسته به مردم ، مصداق بارزي از ايثارگري است.

مهندس سيدمحمد موسوي زاده با عنوان اين كه موضوع ايثارگري و زنده نگه داشتن اين فرهنگ مقدس بسيار ارزشمند است گفت: احياي فرهنگ ايثارگري در جامعه يك ضرورت است و نسل امروزي به ويژه جوانان مي بايد هر چه بيشتر در اين زمينه مورد توجه واقع شده تا با اين نوع تفكر و ارزش، بيش از پيش آگاهي پيدا كنند.

وي با اشاره به اين كه انجام امور و خدمت رساني به مردم شأن همكاران صنعت توزيع برق استان است افزود: سعه صدر، خوش روئي و پاسخگوئي مناسب، از مصاديق بارز تكريم مراجعين است و جملگي مي بايست در ترويج اين معروف ها اهتمام نمائيم.

وي اظهار داشت : اقدام ارزنده اي كه براي جمع آوري خاطرات ايثارگران شركت در حال انجام است ، به نوعي توجه به ارزشها است و اين گونه اقدامات ارزشي ، موجب تعميق فرهنگ ايثارگري مي شود.

خاطر نشان مي سازد : در اين نشست پيرامون نصب اِلمان ايثار در محيط اداري ، تهيه مجموعه خاطرات يكي از آزادگان شركت در  قالب كتاب ، جمع آوري خاطره از خانواده معظم شهداي منتسب به كاركنان با موضوع فرهنگ ايثار و شهادت از ديدگاه اين عزيزان و چاپ كتاب "صراط منير" با موضوع خاطرات ايثارگران شركت بحث و تبادل نظر به عمل آمده و تصميم گيري شد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/05/16
تعداد بازدید:
4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal