سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/05/23
بازديد مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان از منطقه ويژه اقتصادي گرمسار

بازديد مديرعامل  شركت توزيع برق استان سمنان از منطقه ويژه اقتصادي گرمسار

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان از پروژه هاي برق رساني منطقه ويژه اقتصادي در شهرستان گرمسار بازديد كرد.

مديرتوزيع برق شهرستان گرمسار با ارائه گزارشي از فعاليت هاي برق رساني در اين منطقه گفت: احداث دوهزار و 400 متر شبكه فشار متوسط هوايي با استفاده از كابل فاصله دار به صورت دو مداره ، برقراري دو هزار و 510 متر خط فشار متوسط هوائي دو مداره و ايجاد دو فيدر از پست 63 كيلوولت شهرك صنعتي گرمسار با احداث 766 متر شبكه فشار متوسط زميني به اجرا در آمده است .

مهندس حسين صفري افزود: دايرنمودن 749متر شبكه فشار متوسط هوائي تك مداره ، نصب چهار ايستگاه هوائي به ظرفيت هر كدام 50 كيلوولت آمپر و يك دستگاه پست هوائي به قدرت 100 كيلوولت آمپر ، از جمله اقداماتي است كه در امر توسعه زيرساخت ها براي فاز اول اين منطقه ويژه اقتصادي عملياتي شده است .

مديرعامل شركت توزيع برق استان نيز ضمن بازديد ميداني از اقدامات انجام شده همكاران در امر برق رساني به منطقه ويژه اقتصادي گرمسار بيان داشت : زيرساخت هاي برقي كه در اين قسمت ايجاد شده ، موجب رشد و توسعه شهرستان و استان  است .

مهندس سيدمحمد موسوي زاده ضمن قدرداني از تلاش ارزشمند كاركنان برق گرمسار در برقراري تاسيسات توزيع برق در اين منطقه اظهار داشت : استفاده از كابل هاي فاصله دار در خطوط 20 كيلوولت موجود ، يك اقدام نوآورانه در طراحي شبكه است و با توجه به توپوگرافي منطقه اين مهم عملياتي شده است .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/05/23
تعداد بازدید:
5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal