سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/05/25
توزيع بروشور شيوه هاي صرفه جوئي و اصلاح الگوي مصرف برق ويژه مشتركان خانگي استان سمنان

توزيع بروشور شيوه هاي صرفه جوئي و اصلاح الگوي مصرف برق ويژه مشتركان خانگي استان سمنان

اطلاع رسانـي راهكارهــاي بهينه ســازي مصــرف انرژي الكتريكي، از طريق توزيع 100 هزار بروشور آموزشي شيوه هاي صرفه جوئي و اصلاح الگوي مصرف ، ويژه مشتركان برق تعرفه خانگي استان سمنان انجام شد.

گفتني است؛ از آنجا كه مصرف انرژي الكتريكي در بخش خانگي، بيش از 35 درصد از كل انرژي برق مصرفي كشور را به خود اختصاص داده و در ساعات اوج بار شبكه، اين درصد از رقم ذكر شده بيشتر مي گردد، مشتركان برق خانگي مي توانند با بهره گيري از شيوه هاي صحيح مصرف، با صنعت برق همكاري نمايند.

در اين بروشور، موضوع روشنائي و نحوه نورپردازي مناسب و توجه به برچسب انرژي در هنگام خريد تجهيزات برقي و انتخاب لوازمي كه داراي برچسب انرژي A و بالاتر مي باشند و همچنين معرفي ساعات پيك روز و شب اطلاع رساني شده است.

تشريح نحوه استقرار و نگهداري يخچال و فريزر، چگونگي بهره گيري از ماشين لباسشوئي، توصيه هاي لازم در تهيه و سرويس به موقع لوازم سرمايشي، نصب سايبان براي كولر، چگونگي بهره مندي بهينه از اتو و جاروبرقي و روش هاي درست استفاده از لوازم برقي و ميزان تأثيرگذاري در كاهش مصرف برق، از جمله نكات مهمي است كه در اين بروشور آموزشي با هدف معرفي راهكارهاي بهينه سازي مصرف، توسط دفتر روابط عمومي و با همكاري كارگروه مديريت مصرف شركت توزيع برق استان تهيه و در اختيار مشتركان قرار گرفته است.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/05/25
تعداد بازدید:
91
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal