سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/06/13
برگزاري چهارمين جلسه كميته عالي نظام پيشنهادها و نوآوري

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

نظام پيشنهادهادر سازمان به مثابه اتاق فكر فعاليت مي كند

چهارمين نشست كميته عالي نظام پيشنهادها و نوآوري شركت توزيع نيروي برق استان سمنان با حضور مديرعامل و اعضاي آن برگزار شد .

مديرعامل و رئيس كميته عالي نظام پيشنهادها و نوآوري شركت توزيع برق استان در اين نشست بيان داشت: نظام پيشنهادها در سازمان به منزله ي اتاق فكر فعاليت مي كند و ايده هائي كه بررسي مي گردند ، يك تجربه جديد محسوب مي شود .

مهندس سيد محمد موسوي زاده با اشاره به اين كه توجه به پيشنهادهاي كايزني ، آثار مثبتي را به همراه خواهد داشت گفت : اهتمام به اين مهم و عملياتي نمودن ايده هاي هرچند كوچك و ساده ، باعث بهبود مستمر در روشهاي انجام كار مي گردد .

وي تصريح كرد : ثبت تجربيات و ايده هاي ارزشمند همكاران يك امر بسيار خطير است و با اجرائي نمودن آن ، به نوعي اشتراك گذاري تجربه محسوب مي شود .

وي اظهار داشت : عملياتي شدن پيشنهادها در شركت ، علاوه بر بهبود و افزايش بهره وري ، موجب انسجام و همگرائي بيش از پيش شده و همكاران احساس تعلق سازماني بيشتري خواهند داشت .

گفتني است : 79 پيشنهاد كارشناسي شده توسط كميته هاي تخصصي شش گانه ، در اين نشست مورد بررسي قرار گرفته و پيشنهادهاي مصوب جهت اجرا به واحدهاي ذيربط ارائه شد .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/06/13
تعداد بازدید:
6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal