سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/06/23
شركت توزيع برق استان سمنان يك شركت سرآمد است كه با كمترين هزينه مديريت مي شود

معاون هماهنگي توزيع شركت توانير:

شركت توزيع برق استان سمنان يك شركت سرآمد است كه با كمترين هزينه مديريت مي شود

معاون هماهنگي توزيع توانير در بازديد از دستاوردها و نوآوري هاي صنعت توزيع برق استان سمنان بيان داشت : اين شركت از جمله شركت هاي سرآمد است كه با كمترين هزينه ، سيستم را مديريت مي كند.

دكتر محمودرضا حقي فام در نشست با مديرعامل ، اعضاي هيات مديره ، معاونين و جمعي از مديران شركت توزيع برق استان سمنان گفت: اين شركت با ابتكارات جالب ، در حوزه هاي مختلف خلق منبع نموده و فعاليت مي كند و به دنبال افزايش بهره وري مي باشد .

وي با اشاره به اين كه اجراي برنامه ها مي بايد فاز بندي شده و نسبت به عملياتي نمودن آنها اقدام شود افزود: تعامل مستمر شركت هاي توزيع برق با دانشگاه ها و استفاده از ديدگاه ها و نظرات ارزشمند اساتيد عملي و دانشگاهي ، در پيشبرد اهداف صنعت برق اثر گذار است.

وي با تاكيد بر اين كه از پايلوت شدن شركت ها در امور مرتبط با صنعت توزيع برق ، به دنبال يك هدف مشخص هستيم تصريح كرد : هر قدر مجموعه ها حرفه اي باشند و از نيروهاي متخصص بهره برده باشند ، در تحقق اهداف خطير سازماني نيز موفق تر خواهند بود.

مدير دفتر نظارت بر توزيع شركت توانير نيز در اين نشست بيان داشت : سيستم اطلاعات جغرافيائي و كاربرد آن در شبكه هاي توزيع برق يك اقدام ارزشمند است كه تحول و تغييرات اساسي را در روند خدمت رساني ايجاد مي نمايد.

مهندس مسعود صادقي با اظهار اين كه شركت توزيع برق استان سمنان به عنوان يك شركت پايلوت در حوزه GIS در نظر گرفته شده گفت: مباحث خط گرم ، اتوماسيون و مطالعات آن پيگيري و اجرائي گردد.

وي تصريح كرد : پيوستن به پويش ملي شركت بدون حادثه ، به عنوان يك انتظار است كه با در نظر گرفتن ملاحظات آن مي توان به اين پويش ملحق شد.

در ابتداي اين نشست مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان با تشريح گزارشي از وضعيت تاسيسات و ميزان مصرف برق در استان سمنان گفت: پيك بار همزمان امسال 450.7 مگاوات در 19 تير ماه ساعت 12 و سي دقيقه ظهر اتفاق افتاده و سهميه سال 96 پيك استان ، 470 مگاوات است.

مهندس سيد محمد موسوي زاده افزود : بر اساس آخرين گزارشها، شاخص درصد تلفات انرژي ملي در روز دوازدهم شهريور ماه براي اين شركت 7.58 درصد اعلام شده است .

وي با عنوان اين كه از سال 90 تاكنون 74 رزمايش خدمت متعالي براي افزايش روحيه همكاران و تمرين شرايط بحراني به اجرا درآمده اضافه كرد: در اين رزمايش ها ، 565 كيلومتر شبكه اصلاح و 413 دستگاه ترانسفور ماتور بهينه سازي شده است .

وي تصريح كرد : انجام هماهنگي هاي لازم به منظور بهره برداري هر چه سريع تر از پروژه فهام ، دريافت اطلاعات خطوط 20 كيلوولت از پست هاي 63 كيلوولت، اولويت دادن و تسريع در اجراي اتوماسيون شبكه و ايجاد زيرساخت هاي مركز ديسپاچينگ و راه اندازي اكيپ هاي خط گرم از جمله انتظارات اين شركت است .

وي همچنين از تلاش و زحمات كليه همكاران شركت توزيع برق استان  درعرصه خدمت رساني تقدير كرد و اظهار داشت : توفيقات و دستاوردهائي كه در اين شركت حاصل شده مرهون كارگروهي و وجود همدلي و همكاري در تمامي نيروها و واحدهاي سازماني است .

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/06/23
تعداد بازدید:
8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal