سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/06/25
بازنشستگان به عنوان خادمان هميشگي مردم و گنجينه ارزشمندي از تجربه هستند

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

بازنشستگان به عنوان خادمان هميشگي مردم و گنجينه ارزشمندي از تجربه هستند

به مناسبت 25 ذي الحجه "روز خانواده و تكريم بازنشستگان" ، مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان با همكار پيشكسوت "محمد كريمي فرد" ديدار كرد .

مهندس سيدمحمد موسوي زاده در اين ديدار ضمن قدرداني از تلاش و زحمات همكاران بازنشسته گفت: مناسبت روز خانواده و تكريم بازنشستگان ، فرصت شايسته اي جهت تشكر و قدرداني از مساعي ارزنده پيشكسوتان در عرصه خدمت رساني است.

وي با اشاره به اين كه بازنشستگان به عنوان خادمان هميشگـي مردم، ميراث ماندگـار جامعه و گنجينـه اي از تجربـه گرانبها مي باشند افزود: بخش عظيمي از توفيقات صنعت توزيع برق استان ، ماحصل كوشش بي وقفه همكاران بازنشسته است .

مديرعامل شركت توزيع برق استان تصريح كرد : ثمره ي تلاش هاي صادقانه پيشكسوتان اين صنعت زيربنائي همواره در خورِ تحسين است و زحمات خالصانه و ارزشمند همسران همكار در انسجام بخشي كانون گرم خانواده قابل تقدير است .

وي به نقش مهم خانواده در پرورش  و رشد فرزندان و جامعه اشاره كرد و اظهار داشت : وجود آرامش در نهاد خانواده بسيار حائز اهميت است و از يك خانواده موفق است كه افراد در جامعه فعاليت اثر گذار داشته و اين مهم در رشد اقتصادي و جامعه اي پويا موثر است.

گفتني است : در راستاي پاسداشت مقام شامخ بازنشستگان شركت و تكريم روز خانواده ، پيام تبريك مديرعامل شركت توزيع استان به كليه كاركنان پيشكسوت ارائه شد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/06/25
تعداد بازدید:
7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal