سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/07/20
اجراي بيش از 9 هزار نفر ساعت برنامه هاي آموزشي در شركت توزيع برق استان سمنان

اجراي بيش از 9 هزار نفر ساعت برنامه هاي آموزشي در شركت توزيع برق استان سمنان

سرپرست دفتر منابع انساني شركت توزيع برق استان سمنان از اجراي 9 هزار و 650 نفر ساعت دوره ، كنفرانس و همايش هاي آموزشي در شش ماهه نخست امسال خبر داد.

محمد گارنگي گفت: برنامه هاي آموزشي كه در اين شركت اجرائي مي شود ، در راستاي طرح جامع آموزش كاركنان و در جهت ارتقاء سطح دانش همكاران و پويائي سيستم است .

وي با اشاره به اين كه در شش ماهه اول سال جاري ، 21 دوره آموزشي عمومي و اختصاصي به اجرا درآمده افزود : اين دوره ها به مدت 376ساعت و در مجموع 8 هزار و 356 نفر ساعت به انجام رسيده است .

وي اضافه كرد: اصول و مباني نظري ارتقاي سلامت اداري ، روش پاسخگوئي به مراجعين ، كابل خودنگهدار ، پويائي سازماني و فردي، پدافند غيرعامل ، دولت الكترونيك ، ترنم وحي ، سركابل خشك ، بازار برق و توليد پراكنده ، آشنائي با طراحي و توسعه شبكه توزيع و تجزيه و تحليل صورت هاي مالي ، به عنوان برخي دوره هائي هستند كه برگزار شده است .

وي يادآور شد : با همكاري برخي موسسات علمي و پژوهشي و شركت هاي دانش بنيان ، 11 عنوان همايش، سمينار و كارگاه آموزشي  با مجموع يك هزار و 294 نفر ساعت و به مدت 109 ساعت عملياتي گرديده است .

وي تصريح كرد : بيست و دومين كنفرانس شبكه هاي توزيع برق كشور ، سمينار تخصصي طراحي و احداث نيروگاه هاي خورشيدي با معرفي كاربردي انواع اينورترها ، كارگاه هاي آموزشي پول شوئي و آشنائي با باج افزارها و راهكارهاي مقابله با آنها، از جمله كنفرانس ها و همايش هاي آموزشي به اجرا درآمده محسوب مي شوند.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/07/20
تعداد بازدید:
11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal