سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/08/04
حفظ كرامت كاركنان از مهم ترين رسالت هاي حوزه منابع انساني است

معاون شركت توانير:

حفظ كرامت كاركنان از مهم ترين رسالت هاي حوزه منابع انساني است

نشست مشترك معاون تحقيقات و منابع انساني شركت توانير و مديران كل اين حوزه با مديرعامل ، معاونين و مديران شركت توزيع برق استان سمنان برگزار شد .

معاون تحقيقات و منابع انساني شركت توانير در اين نشست بيان داشت : حفظ كرامت كاركنان صنعت برق و ارتقاء معيشت آنان، از رسالت هاي مهم توانير است .

مهندس كرم رضائي با اشاره به اين كه خدمت رساني به همكاران مي بايد بدون منت و با عشق و علاقه به  صورت توأمان صورت گيرد گفت: اقدامات بسيار ارزشمندي در حوزه هاي مختلف تحقيقات و منابع انساني شركت توزيع برق استان صورت گرفته و انتخاب اين شركت در دو سال اخير به عنوان برتر در جشنواره شهيد رجائي، بيانگر اين موضوع مي باشد.

وي با عنوان اين كه به جذب نيروي كارآمد ، كارآفرين و خلاق توجه ويژه داريم افزود: اهتمام جدي بر حفظ و نگهداشت نيروي انساني ، ايجاد توسعه مستمر و بالندگي ، ايمن سازي محيط كار و ارتقاء سلامت اداري و محيط كار از جمله اهداف معاونت  منابع انساني توانير است.

وي با اعلام اين كه تامين نيروي انساني مورد نياز در قالب آزمون هاي جذب و رعايت اصل استخدامي صورت مي گيرد يادآور شد: پاسخ به موقع به مكاتبات اداري ، همكاري براي مشاركت همكاران با تجربه جهت حضور در كميته ها و تشويق كاركنان در تهيه مقالات علمي براي كنفرانس هاي تخصصي ، از جمله انتظارات عمومي است .

مهندس رضائي تصريح كرد : كنترل و نظارت جدي بر نحوه اجراي صحيح بخشنامه ها، رعايت حقوق شرعي و قانوني همكاران و ذينفعان ، حضور به موقع مديران در نماز جماعت، تلاش در جهت حذف گلوگاه هاي احتمالي بروز فساد و توجه ويژه به موضوع حجاب و عفاف از ديگر انتظارات عمومي محسوب مي شوند.

در ابتداي اين نشست مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان با تشريح گزيده شاخص هاي جغرافيائي ، اقتصادي ، فرهنگي و همچنين وضعيت تاسيسات شركت گفت: كاركنان دفتر منابع انساني بايد از شايسته ترين افراد برگزيده شده و  شايستگي را احساس و درك كرده تا بتوانند اين مهم را توسعه داده و شايسته ترين ها را در شركت انتخاب كنند.

مهندس سيدمحمد موسوي زاده اظهار داشت : اگر سازمان را كالبد انسان در نظر بگيريم، سرمايه انساني روح و جان سازمان مي باشد و انجام مديريت و ارتقاي بهره وري در واحد منابع انساني ، از اهميت ويژه اي برخوردار است .

وي با اشاره به استراتژي برون سپاري فعاليت ها به بخش هاي خصوصي اضافه كرد : برون سپاري راهبردي با توجه به چشم انداز آينده، ساختار ، مزيت رقابتي و هزينه هاي فعلي و آينده سازمان با رويكرد حفظ انگيزه و كاهش قيمت تمام شده به بررسي موضوع برون سپاري مي پردازد.

وي با بيان اين كه در پايان سال قبل، 91 درصد جذب اعتبارات در حوزه فناوري اطلاعات در شركت توزيع برق استان سمنان حاصل شده افزود: توجه به كاربردي سازي پروژه هاي تحقيقاتي، تعامل سازنده و موثر با دانشگاه ها، انعقاد قراردادهاي تحقيقاتـي با مراكز علمـي و دانشگاهـي، اجراي طرح هـا و برنامه هاي دفتر فناوري اطلاعات در راستاي چشم انداز 20 ساله شركت توانير ، استقرار مركز داده استاندارد و توليد نرم افزارهاي بومي با نگاه برنامه استراتژيك ، از جمله اقدامات شاخص واحدهاي تحقيقات و فناوري اطلاعات اين شركت به شمار مي رود.

گفتني است : در اين نشست كه به منظور بررسي موارد و مسائل حوزه منابع انساني ، فناوري اطلاعات و تحقيقات و باحضور معاون تحقيقات و منابع انساني شركت توانير، مديرعامل ، معاونين و مديران شركت توزيع برق استان سمنان برگزار شد ، توسط مديران كل حوزه تحقيقات و معاونت منابع انساني توانير انتظارات لازم ارائه گرديده و از سوي معاون برنامه ريزي و مهندسي و همچنين سرپرست دفتر منابع انساني اين شركت ، گزارشي از اقدامات و فعاليت هاي صنعت توزيع برق استان تبيين و تشريح شد .

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/08/04
تعداد بازدید:
37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal