سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/08/10
بيش از 100 دستگاه اجرائي استان سمنان به مولّد برق اضطراري مجهز هستند

مديركل پدافند غيرعامل استانداري در رزمايش قطع برق ادارات

بيش از 100 دستگاه اجرائي استان سمنان به مولّد برق اضطراري مجهز هستند

مديركل پدافند غيرعامل استانداري سمنان در رزمايش قطع برق ادارات و ارزيابي آماده به كارگيري مولّدهاي برق اضطراري كه در شركت توزيع برق استان سمنان برگزار شد ، حضور يافته و در جريان روند اين برنامه قرار گرفت.

ايرج كارخائي در اين رزمايش گفت: رزمايش قطع برق ادارات و ارزيابي آنها در زمينه استفاده از مولّد برق اضطراري ، دقيقاً در راستاي اهداف پدافند غيرعامل است.

وي افزود: پدافند غيرعامل يعني اين كه تمهيداتي بينديشيم و راه كارهائي  ارائه دهيم كه در شرايط خطر و بحران بتوانيم به صورت مستمر به مردم خدمات دهي نموده و وقفه اي در آن ايجاد نشود.

وي اظهار داشت : در سطح استان بيش از 100 دستگاه اجرائي و مراكز مهم، به مولّد برق اضطراري مجهز هستند و پيگير هستيم تا تمامي دستگاه ها به اين سيستم تجهيزشوند.

وي با عنوان اين كه پدافند غيرعامل يعني اين كه چنانچه در شرايط خاص، مراكز ما دچار قطعي برق شدند، بتوانند با تمهيدات به عمل آمده ، مولّدهاي موجود را سريع وارد مدار نمايند تصريح كرد: برق زير ساخت بسيار مهمي است و قطع برق باعث ايجاد اختلال در ديگر حوزه ها مي گردد و با آمادگي لازم و بهره گيري به موقع از ديزل ژنراتور اضطراري، مي تواند در ارائه  خدمات خللي ايجاد نگردد.

وي ضمن تشكر از شركت توزيع برق استان در اجراي شايسته اين رزمايش يادآور شد : با تلاش متخصصين و كارشناسان اين شركت، برنامه ارزشمندي همچون سال هاي گذشته به انجام رسيد و عملياتي كردن اين گونه رزمايش ها، در آمادگي دستگاه ها براي مواقع بحراني بسيار ارزشمند و تاثيرگذار است.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/08/10
تعداد بازدید:
26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal