سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/09/08
تقدير از مشتركان كم مصرف برق در استان سمنان

با حضور مديرعامل شركت توزيع برق انجام شد؛

تقدير از مشتركان كم مصرف برق در استان سمنان

در همايش آموزشي نقش بانوان در بهينه سازي مصرف، از مشتركان كم مصرف برق استان سمنان تجليل شد.

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در اين همايش اظهار داشت: بانوان مي توانند نقش مؤثري در كاهش اتلاف انرژي به ويژه در بخش خانگي ايفا نمايند.

مهندس سيدمحمد موسوي زاده با اشاره به روند رشد مصرف انرژي طي سال هاي 91 تا 95 گفت: رشد مصرف برق در استان رو به تزايد است و در حال حاضر نيز همه كالاها و  خدمات متكي به مصرف انرژي بوده و صرفه جوئي در همه مصارف منجر به مديريت مصرف برق مي گردد.

وي تصريح كرد: وابستگي به سوخت هاي فسيلي بيانگر اين پيام است كه الزام به صرفه جوئي داريم و فرصت هاي صرفه جوئي براي مشتركان خانگي بسيار زياد است.

مهندس سيدمحمد موسوي زاده با عنوان اين كه مديريت مصرف شامل مجموعه روش ها و اقداماتي است كه براي بهينه سازي مصرف به كارگرفته مي شود افزود: هدف از صرفه جوئي، كم مصرف كردن نيست، بلكه استفاده به جا ، به اندازه و منطقي از انرژي الكتريكي مي باشد.

وي خاطرنشان كرد: بانوان، مبلّغان شايسته اي در آموزش اعضاي خانواده هستند و آموزش غيرمستقيم ناشي از رفتار والدين،
مي تواند سهم بيشتري در يادگيري فرزندان نسبت به آموزش مستقيم داشته و نقش والدين در اين موضوع، تأثيرگذار و فراگير است.

يادآور مي شود: در اين همايش از علي احسانپور، ربابه  محسني قلعه قاضي، محمد دنيادوست، حميد جلالي، عباسعلي صبوري، حسين رضا دوست، جواد نام آوري، سيده آمنه بهشتي روي، مجتبي سالك، علي اصغرآزادوار، علي اصغر بهلول، محسن كلاهدوزان و فراتي به عنوان مشتركان كم مصرف برق تجليل صورت گرفت.

در بخشي از متن لوح تقدير اعطا شده توسط مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان سمنان خطاب به مشتركان آمده است: "اينك كه با استعانت پروردگار متعال و مساعي ارزشمند و شايسته خود و خانواده گرانقدرتان، در تابستان سال 1396 به نسبت سال 95، بين10الي 15درصد صرفه جويي و كاهش مصرف برق داشته ايد، خرسندم اين موفقيت خطير را به حضورتان تبريك عرض نمايم.اميدوارم در استفاده مناسب از اين ثروت ملي بيش از پيش كوشش نموده و ديگران را هم در زمينه مديريت بهينه مصرف برق تشويق و ترغيب نمائيد."
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/09/08
تعداد بازدید:
28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal