سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/10/23
نظام پيشنهادها زمينه ساز كارآفريني سازماني است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

نظام پيشنهادها زمينه ساز كارآفريني سازماني است

مديرعامل شركت توزيع برق استان در نهمين نشست كميته عالي نظام پيشنهادها و نوآوري گفت: پيشنهادها و نوآوري از مقولات كارآفريني و زمينه ساز آن مي باشد .

مهندس سيدمحمد موسوي زاده بيان داشت : كارآفريني سازماني فرآيند شناخت و بهره گيري از فرصت هاست و نظام پيشنهادها هم به دنبال كشف فرصت ها و توجه به نيروي انساني و ارج نهادن به انديشه هاي كاركنان است .

وي با اشاره به اين كه نظام پيشنهادها مي تواند بستر فرهنگي مناسبي را براي توسعه كارآفريني سازماني فراهم نمايد افزود: بدون وجود يك فرهنگ حمايت كننده ، كارآفريني سازماني تداوم نداشته و بروز نخواهد كرد و سيستم فعال نظام پيشنهادها با ايجاد فضائي خلاق، در اين زمينه نقش اساسي ايفا مي نمايد.

وي با عنوان اين كه پيشنهادي كه ارائه مي شود از جنس نظريه و ايده است يادآور شد : اگر ايده عملياتي گردد، در قالب خدمت و كالاي نو ، يك نوآوري است و چنانچه اين مهم تعميم پيدا كند، كارآفريني انجام شده و افرادي كه پيشنهادهاي آنها اجرائي مي شود ، كارآفرين سازماني ناميده مي شوند.

گفتني است ؛  در اين نشست 69 پيشنهاد كارشناسي شده از سوي  كميته هاي تخصصي شش گانه نظام پيشنهادها مورد بررسي قرار گرفته و تعداد 20 پيشنهاد مصوب جهت اجرا به واحدهاي ذيربط ارائه شد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/10/23
تعداد بازدید:
32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal