سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/10/28
برگزاري كارگاه آموزشي مهارت هاي ارتباطي در مديريت توزيع برق شهرستان سمنان

برگزاري كارگاه آموزشي مهارت هاي ارتباطي در مديريت توزيع برق شهرستان سمنان

كارگاه آموزشي مهارت هاي ارتباطي در كانون خانواده و محيط كار ، ويژه كاركنان مديريت توزيع برق شهرستان سمنان برگزار شد .

مشاور خانواده و استاد دانشگاه در اين برنامه گفت : در عرصه خدمت رساني ، لباس مقدس خدمتگزاري را قدر بدانيم و به اين لباس خدمت ، به عزت نگاه كنيم .

عباس كبيري با تشريح نحوه ارتباط انسان با خود ، با ديگران ، با طبيعت و خداوند متعال، افزود : خود شناسي ، زمينه خدا شناسي است و هنگامي كه انسان خود را شناخت ، رشد مي نمايد و به درجات بالاو والا مي رسد.

وي اظهار داشت : تواضع موجب بزرگي فرد مي شود و غرور و تكبر ، انسان را نابود مي كند.

وي با عنوان اين كه اولين موضوعي كه انسان به واسطه ي آن رشد يافته و زمينه خود شناسي در فرد فراهم مي شود ، "تواضع" است ، يادآور شد : افرادي كه بر روي انديشه تمركز مي كنند، فكر زيبا دارند و امور خود را بر اساس تعقل و تدبر انجام مي دهند.

وي با اشاره به اين كه يكي از مسائلي ارتباطي كه عزت انسان را ارتقا مي دهد ، خودشناسي و توكل به خدا است اضافه كرد : دوربين معرفت حق را، همواره در كارهاي خود در نظر گرفته و در تمامي مراحل كاري و زندگي ، خدا را شاهد و ناظر اعمال خود بدانيم.

وي با ابراز اين كه استفاده درست و به اندازه از فضاي مجازي از نكات كليدي محسوب مي شود تصريح كرد: فضاي مجازي همواره در مقابل حقيقت است و چنانچه تمركز فرد فقط به اين فضا معطوف شود ، از كانون گرم خانواده غافل شده و ارتباطات در ميان افراد ضعيف خواهد شد .

وي خاطر نشان كرد : همواره بايد روي خودمان تمركز كرده و قدر خود را بيش از پيش بدانيم و افرادي كه كوشش مي نمايند تا خدمتي به مردم ارائه كنند و به خصوص كاركنان صنعت برق كه به طور مستمر درصدد تامين برق مناسب هستند ، جامعه نيز قدردان آنان است  و اين تلاشها نزد پروردگار متعال داراي اجر بسيار والائي مي باشد .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/10/28
تعداد بازدید:
25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal