سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/11/04
اجراي مستمر فرآيند نظارت از حوادث احتمالي پيشگيري مي نمايد

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

اجراي مستمر فرآيند نظارت از حوادث احتمالي پيشگيري مي نمايد

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در نهمين نشست كميته عالي ايمني گفت: اجراي مستمر فرآيند نظارت بر كار همكاران گروه هاي عملياتي ، از حوادث احتمالي و پيش رو جلوگيري مي نمايد .

مهندس سيدمحمد موسوي زاده با تاكيد بر اين كه نظارت فقط مربوط به اين نيست كه صرفاً ازمحل كار بازديد كنيم افزود : موضوع نظارت از ابتداي كار آغاز و شامل بازديد از لوازم و كنترل ملزومات كار ايمني فردي و گروهي ، بر اساس روش هاي علمي و تخصصي مي باشد.

وي با اشـاره به اين كه شبكه هاي توزيع برق در نقاط مختلف  استان احداث گرديده و وجود دارد يادآور شد: در اين زمينه مي بايد با نهايت دقت و ظرافت، به وضعيت مدل شبكه ها اهتمام نموده و نقاطي كه نياز دارد تا رفع خطر شوند شناسائي و مرتفع گردند.

وي با عنوان اين كه " طراحي شبكه" يك موضوع كليدي و اساسي است اظهار داشت: پس از تهيه طرح استاندارد و اجراي شايسته آن با رعايت كليه اصول و موازين ايمني، سلامت كاركنان تضمين گشته و هرجا كه مدل و آرايش شبكه انطباق نداشته باشد، مي بايست سريعاً اصلاح شود.

مهندس موسوي زاده خاطر نشان كرد: با توجه به قدمت شبكه ها به خصوص خطوط قديمي و فرسوده بايد منافذي كه مانع تكرار حادثه مستند را مشخص كرده  و در كوتاه ترين زمان ممكن، اقدام اصلاحي انجام گردد.

گفتني است: در اين نشست پيرامون گزارش بازديد و نظارت مديريت هاي توزيع برق مسئولان، سرپرستان و دست اندركاران ايمني در نحوه اجراي كار نيروهاي عملياتي بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/11/04
تعداد بازدید:
16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal