سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/11/08
مديريت دانش يك نگاه جديد به سرمايه هاي انساني است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان:

مديريت دانش  يك  نگاه جديد به سرمايه هاي انساني است

مديرعامل شركت توزيع برق استان  گفت: مديريت دانش يك نگاه جديد به سرمايه هاي انساني است و ايجاد ارزش يكي از اهداف آشكار آن مي باشد و  اين مهم از طريق پشتيباني از تصميم گيري كارآمد محقق مي گردد.

مهندس سيدمحمد موسوي زاده در نشست مديريت دانش با بيان مطلب مذكور افزود: مديريت دانشي كه مطرح است شامل ضبط ، ثبت ، نگهداري و به روز رساني مي شود و توليد دانش با تاريخ و عمر بشر همراه بوده و تلاشي براي آشكار نمودن دارايي پنهان در ذهن اعضا و تبديل آن به يك دارايي سازماني است تا همه كاركنان  به آن دسترسي داشته باشند.

وي اظهار داشت : در جوامع امروزي ، دانش و ديتا دائماً در حال توليد اطلاعات بوده و فرد توليد مي كند و به عنوان يك ضرورت است كه براي استفاده بهينه مي بايد در قالب يك سامانه و نظام قرار گيرد.

وي تصريح كرد : آموزه هاي توليد شده در حين فرآيندهاي كاري همكاران، كه دانستن آن به وسيله ديگران براي شركت ايجاد ارزش افزوده مي كند ، دانش است و بايد با پياده سازي اين سيستم به نحو بهينه اي از اين دانش براي ارتقاي سرمايه هاي انساني بهره برداري كنيم.

وي بـا اشـاره به اين كه به عنوان يك شركت خدمت رسان ، مدام در حال توليد داده هائي هستيم كه بسيار گسترده و متنوع مي باشد يادآور شد : از خروجي داده كاوي مي توان به عنوان يكي از ورودي هاي مديريت دانش استفاده لازم را به عمل آورد.

گفتني است : در اين نشست بررسي هاي لازم پيرامون بهره گيري از ظرفيت مشاور به منظور پياه سازي پروژه مديريت دانش در شركت توزيع برق استان بحث و تبادل نظر صورت گرفت .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/11/08
تعداد بازدید:
9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal