سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/11/18
كاهش پيك بار استان با مشاركت مشتركين تا دو برابر هدف محقق گرديد

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان:

كاهش پيك بار استان با مشاركت مشتركين تا دو برابر هدف محقق گرديد

مديرعامل شركت توزيع برق استان در برنامه تلويزيوني "يه صبح تازه" ، كه از شبكه استاني سيماي مركز سمنان پخش شد، حضور يافت.

مهندس سيدمحمد موسوي زاده با تشريح عملكرد و معرفي پروژه هاي قابل افتتاح اين شركت در دهه مبارك فجر سال جاري گفت: با مشاركت جدي مشتركين برق در استان سمنان به ويژه بخش هاي صنعت و كشاورزي ، در زمينه كاهش پيك بار استان در تابستان امسال ، به دو برابر هدف تعيين شده دست يافته ايم.

وي اظهار داشت : از محل همكاري مشتركان صنعتي با اين شركت در طرح هاي تعطيلات و تعميرات ساليانه و ذخيره عملياتي ، تخفيفات مربوطه بالغ بر 17 ميليارد ريال گرديده كه در صورت حساب هاي برق مصرفي مشتركان همكار اعمال خواهد شد .

وي تصريح كرد: در برنامه چشم انداز و افق سال 1404، در نظر است تا با اجراي شايسته برنامه هاي پيش بيني شده ، ميزان خاموشي مشتركان و درصد تلفات شبكه هاي توزيع برق در استان سمنان  ، به كمترين مقدار ممكن تقليل يابد.

وي يادآور شد : طراحي استاندارد، اجراي مناسب ، نگهداري ، سرويس و تعميرات به موقع و همچنين شناسائي و رفع اشكال شبكه هاي عارضه دار با اجراي رزمايش هاي خدمت متعالي، موجب شده تا متوسط نرخ خاموشي مشتركان استان به مقياس كشوري ، حدود پنجاه درصد كمتر گردد .

وي با اشاره به اين كه اجراي برنامه پيك سائي در راستاي برنامه هاي اقتصاد مقاومتي در حوزه ماموريت اين شركت است اضافه كرد : هر چه ميزان اوج بار شبكه كمتر گردد ، راندمان نيروگاه ها و شبكه ها بيشتر شده و كاهش 25 مگاواتي پيك بار استان در سال جاري، مبين آن است كه رشد مصرف كنترل گرديده و از سرمايه گذاري جديد براي توليد برق پيشگيري خواهد شد.

وي در بخش پاياني گفت و گوي خود خاطر نشان كرد: همكاري مجدّانه مشتركين استان در تعرفه هاي مختلف قابل تقدير مي باشد و اميد است با مشاركت مستمر همه بخش ها، اين مهم تداوم يافته تا استان سمنان همچون گذشته در عرصه هاي مختلف ممتاز باشد.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/11/18
تعداد بازدید:
9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal