سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/11/24
بهره برداري از 27 طرح برق رساني روستايي در استان سمنان در دهه فجر

با اعتباري بالغ بر 15 ميليارد ريال انجام شد ؛

بهره برداري از 27 طرح برق رساني روستايي در استان سمنان در دهه فجر

معاون برنامه ريزي و مهندسي شركت توزيع برق استان سمنان گفت: در دهه مبارك فجر امسال ، 27 طرح برق رساني روستايي به مبلغ 15 ميليارد و 443ميليون ريال افتتاح شدند.

مهندس سيدمحمد حسيني نژاد با اشاره به انجام دو طرح برقراري روشنايي معابر و نصب پست هوايي با اعتبار 985 ميليون ريال در شهرستان سمنان گفت: چهار طرح اصلاح شبكه و نصب خازن با هزينه يك ميليارد و 948 ميليون ريال در شهرستان مهديشهر عملياتي گرديده است .

وي در ادامه با بيان اين كه سه طرح توسعه شبكه  و جابه جايي ترانس با مبلغ يك ميليارد و 375 ميليون ريال در شهرستان دامغان اجرائي گرديده اظهار داشت : چهار طرح به منظور داير نمودن تجهيزات برقي و احداث پنج ايستگاه هوايي توزيع برق با اعتبار يك ميليارد و 605 ميليون ريال در شهرستان سرخه به اجرا درآمده است .

وي همچنين با ابراز اين كه شش طرح بهينه سازي شبكه و نصب پست هوايي توزيع برق با هزينه دو ميليارد و 154 ميليون ريال در شهرستان شاهرود برقرار گرديده تصريح كرد : پنج طرح بازسازي شبكه و كارگزاري چهار دستگاه پست هوايي با مبلغ چهار ميليارد و 270 ميليون ريال در شهرستان گرمسار افتتاح شده است .

وي خاطر نشان كرد : سه طرح اصلاح و توسعه شبكه هاي توزيع برق در شهرستان ميامي با هزينه سه ميليارد و 106 ميليون ريال به انجام رسيده است .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/11/24
تعداد بازدید:
23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal