سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/12/10
بازديد مسئولين از مديريت توزيع برق شهرستان سرخه

بازديد مسئولين از مديريت توزيع برق شهرستان سرخه

نماينده مردم شريف شهرستان هاي سمنان ، سرخه و مهديشهر در مجلس شوراي اسلامي و فرماندار شهرستان سرخه ، از مديريت توزيع برق اين شهرستان بازديد به عمل آوردند.

گفتني است : در بازديد دو ساعته مسئولين از مديريت توزيع برق شهرستان سرخه ، عملكرد واحدهاي خدمات مشتركين، طرح ، برنامه ريزي و مهندسي ، بهره برداري و مركز فوريت هاي برق را بازبيني نموده و نحوه خدمات دهي به متقاضيان و مشتركان برق را از نزديك مشاهده كردند.

يادآور مي شود : در اين برنامه نحوه برداشت و امكان سنجي سيستم اطلاعات جغرافيائي(GIS) در سطح شهرستان سرخه و كاربرد آن در ارائه خدمات ، به حضور مسئولين بازديد كننده تبيين شد .

نماينده مردم شريف شهرستان هاي سمنان ، سرخه و مهديشهر در مجلس شوراي اسلامي در نشست پاياني اين برنامه از ارائه خدمات شايسته شركت توزيع برق استان تقدير كرد و گفت: مديريت مصرف برق و استفاده صحيح و منطقي از اين نعمت الهي و ثروت ملي ، يك وظيفه همگاني است .

دكتر احمد همتي بيان داشت : محاسن و مزاياي استفاده از انرژي هاي تجديد پذير مي بايد بيشتر اطلاع رساني شده تا افرادي كه تمايل دارند، در اين زمينه سرمايه گذاري نمايند.

يادآور مي شود : در اين برنامه ، مشاور مديرعامل شركت توزيع برق استان ، مدير توزيع برق شهرستان سرخه و شهردار سرخه نيز حضور داشتند.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/12/10
تعداد بازدید:
9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal