سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1396/12/17
ديدار مديرعامل شركت با استاندار

ديدار مديرعامل شركت توزيع برق استان با استاندار سمنان

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان با استاندار سمنان ديدار كرد.

مهندس سيدمحمد موسوي زاده در اين ديدار با تشريح وضعيت شبكه ها و تاسيسات توزيع برق گفت: هم اينك شركت توزيع برق استان به بيش از 368 هزار مشترك برق خدمات ارائه مي كند.

وي به تركيب مصرف مشتركان برق اشاره كرد و افزود : قريب 70 درصد انرژي استان در بخش توليد شامل صنعت و كشاورزي مصرف مي شود كه اين مهم مبيّن جهت گيري توسعه استان به سمت فعاليت هاي توليدي است و اين ميزان ، حدود22 درصد بيشتر از ميزان مصرف اين بخش در كشور مي باشد.

رئيس هيات مديره شركت توزيع برق استان تصريح كرد : يكي از شاخص هاي عملكردي ممتاز استان در 11 ماهه ي امسال ، تلفات انرژي الكتريكي است كه در حال حاضر حدود 7.5 درصد است .

وي با اظهار اين كه نصب نيروگاه خورشيدي در استان و در بخش توزيع به مقدار يك هزار و 354 كيلووات است يادآور شد: در راستاي هوشمند سازي شبكه ها ، برداشت و ثبت كامل اطلاعات شبكه توزيع برق استان در سطح خطوط فشار متوسط و پست هاي توزيع ، در سامانه سيستم اطلاعات جغرافيايي(GIS)، عملياتي شده است .

وي با ابراز اين كه وضعيت پرداخت غيرحضوري قبوض برق مصرفي در استان ، هم اينك97.5 درصد است تصريح كرد: پروژه هاي پيك سائي سال 96 در بخش هاي بهره برداري ، مديريت مصرف و خدمات مشتركين بيش از برنامه مصوب در استان عملياتي شده و ميزان تخفيف و مبلغ پاداش به مشتركان در طرح كاهش پيك بار به ميزان 18 ميليارد و 402 ميليون ريال بوده كه در قبوض برق مصرفي 249 مشترك همكار اعمال شده است .

وي خاطرنشان كرد: احداث تاسيسات توزيع جهت تامين برق متقاضيان ، توسعه شبكه ها براي ايجاد زيرساخت هاي جديد ، اجراي پروژه هاي اصلاح و بهينه سازي و كاهش تلفات انرژي الكتريكي و همچنين بهسازي شبكه روشنائي معابر ، به عنوان مهم ترين برنامه هاي اين شركت براي سال 97 به شمار مي رود. 

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1396/12/17
تعداد بازدید:
10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal