سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/01/14
ارتقاي فرهنگ سازماني رابطه معنا دار و مستقيم با بهره وري در سازمان دارد

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

ارتقاي فرهنگ سازماني رابطه معنا دار و مستقيم با بهره وري در سازمان دارد

مديرعامل شركت توزيع برق استان در اولين نشست شوراي فرهنگي گفت : بر اساس تحقيقات انجام شده ، ارتقاي فرهنگ سازماني رابطه معنادار و مستقيمي با بهره وري در سازمان ها دارد .

مهندس سيدمحمد موسوي زاده بيان داشت : ارتقاي فرهنگ سازماني وظيفه مديران است و جملگي كاركنان نيز مي بايد براي رشد و توسعه اين مهم تلاش نموده و براي رسيدن به بهره وري ، با تمام وجود كوشش نمايند.

وي با عنوان اين كه با تقويت ارزش هاي محوري و سازماني شركت ، به دنبال تعالي سازمان و متعالي نمودن فرهنگ سازماني هستيم افزود: در اين زمينه ، خودمان بايد الگو بوده و آن را به ديگران نيز تعميم دهيم.

مهندس موسوي زاده تصريح كرد : اقدامات ارزشمندي كه در حوزه هاي مختلف به ويژه برنامه هاي ده گانه فرهنگي صنعت برق كشور در اين شركت عملياتي شده ، اثر گذاري آن در خدمت رساني شايسته به مردم متجلي مي شود و همواره بايد با بهره گيري از شيوه هاي بديع ، به دنبال اجراي برنامه هاي فرهنگي اثر گذار باشيم.

امام جماعت شركت توزيع برق استان نيز با بيان اين كه موفقيت هائي كه در عرصه خدمت رساني حاصل مي شود ، آثار آن در زندگي مردم مشاهده مي شود گفت: برنامه ها و فعاليت هاي فرهنگي كه براي كاركنان و خانواده آنان به نحو شايسته اي به اجرا در مي آيد ، قابل تقدير است .

حجت الاسلام رضا طاهريان با استناد به روايتي از امام صادق (ع) كه فرموده است ؛ آن كسي كه از حق دم مي زند با سه ويژگي شناخته مي شود تصريح كرد : اول اين كه رفقايش چه افرادي هستند ، دوم؛ كيفيت نماز كه يكي از نشانه هاي اهل حق است و سوم نماز با كيفيت را در چه وقت و زماني به جـا مي آورد، به عنوان شناخـت اين گونـه افـراد به شمــار مي روند.

گفتني است : در اين نشست ابوالفضل همتي دبير شوراي فرهنگي ، گزارش مبسوطي در خصوص فعاليت هاي فرهنگي سال 96 شركت توزيع برق استان را ارائه كرده و در ادامه نيز پيرامون عناوين و برنامه هاي فرهنگي و ديني سال 97 شامل؛ ترويج فرهنگ نوراني قرآن و سيره اهل بيت (ع) و رهنمودهاي امام (ره) و مقام معظم رهبري ، تعميق فرهنگ اقامه نماز ، توسعه فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر و فرهنگ سازماني ، ترويج فرهنگ عفاف و حجاب و سبك زندگي اسلامي و صيانت از بنيان خانواده ، تقويت توانمندي هاي فرهنگي و ديني فرزندان همكاران و توسعه فرهنگ مديريت مصرف بهينه بحث و تبادل نظر صورت پذيرفته و تصميم گيري شد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/01/14
تعداد بازدید:
10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal