سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/01/18
اهداف و برنامه هاي عملياتي شركت توزيع برق استان سمنان تبيين شد

با سرلوحه قراردادن شعار سال

اهداف و برنامه هاي عملياتي شركت توزيع برق استان سمنان تبيين شد

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در آئين شروع سال كاري جديد گفت: اهتمام و مشاركت جدي در تحقق شعار سال در حوزه ماموريت و مسئوليت اين شركت، در سرلوحه ي برنامه ها قرارداشته و طرح ريزي و اجرايي مي شود.

مهندس سيدمحمد موسوي زاده تصريح كرد : اقدام برنامه اي و هدف دار و بهبود و ارتقاي شاخص هاي عملكردي در زمينه وصول مطالبات ، كاهش تلفات انرژي الكتريكي ، مديريت بهينه مصرف ، ارزيابي  فني و اقتصادي طرح ها، بهبود نرخ زمان خاموشي و انرژي تامين نشده ، توجه به منابع انساني در حوزه هاي انگيزش ، آموزش و ايمني و كاهش قيمت تمام شده ، از جمله اهداف و برنامه هاي سال جاري به شمار مي روند.

وي اضافه كرد : بهره گيري از تجهيزات و يراق آلات ساخت داخل در شبكه ها و تاسيسات توزيع برق و استفاده از لوازم و كالاهاي ايراني براي مصارف اداري ، استمرار طرح تكريم مردم باسعه صدر و خوش روئي و منطبق با قوانين ، توسعه مشاركت همكاران در نظارم پيشنهادها ، مشاركت علمي و پژوهشي در مجامع ملي و بين المللي ، آموزش حين كار ، فعاليت هاي مديريت مصرف ، نظارت مستمر بر حسن عملكرد واحدها ، شناسائي و رفع كانون هاي خطر آفرين در شبكه، استمرار رزمايش هاي خدمت متعالي، سرعت در ارئه خدمات و افزايش كيفيت و توسعه ارائه خدمات غيرحضوري از جمله پذيرش انشعاب و تكميل ميز خدمت ، از ديگر شاخص هايي هستند كه تحقق آنها مورد انتظار است.

وي با بيان اين كه امسال به لحاظ مديريت مصرف برق ، يك سال ويژه است و صرفه جوئي منطقي يك موضوع جدي محسوب مي شود افزود : انتقال مسئوليت فردي به ديگران و استفاده از فرصت هاي صرفه جوئي ، از عوامل موثر در مديريت بهينه مصرف به شمار مي رود.

وي اظهار داشت : كاهش پيك بار بخش روشنائي معابر ، رفع اتصالات سست، تقليل تلفات به ميزان دو هزار و 64 كيلووات و اجراي 19 رزمايش خدمت متعالي براي اصلاح و بهسازي شبكه ها ، از اقدامات حوزه بهره برداري و ديسپاچينگ است كه مي بايد در سال جاري نيز استمرار داشته باشد .

وي با عنوان اين كه عمليات كنترل و نظارت بر چهار هزار و 588 فقره رديف كنترل پروژه با مبلغ 375 ميليارد و 425 ميليون ريال جزء فعاليت هاي شاخص معاونت برنامه ريزي شركت است يادآور شد: تهيه سه هزار و 278 فقره طرح شامل 202 كيلومتر شبكه توزيع برق و افزايش ظرفيت 28 هزار و 915 كيلوولت آمپر پست هاي هوائي و زميني ، از ديگر اقدامات برجسته است .

وي خاطر نشان كرد : صدور هفت هزار و 600 فقره اسناد حسابداري ، كنترل، رسيدگي ، تائيد و ارائه به حسابرسان و مميزان امور مالياتي و ماليات بر ارزش افزوده و برگزاري 40 مورد مناقصه و پنج مزايده ، از جمله برنامه هائي است كه در حوزه مالي و پشتيباني به اجرا درآمده است .

وي با ابراز اين كه در بخش منابع انساني و سلامت كاركنان اقدامات ارزنده اي صورت گرفته بيان داشت :در طي سال قبل، بالغ بر 30 هزار نفر ساعت دوره هاي آموزشي ويژه همكاران برگزار شده است .

مهندس موسوي زاده به تهيه ، صدور و چاپ دو ميليون و 34 هزار صورت حساب عادي و ديماندي ويژه مشتركان برق استان اشاره كرد و گفت : تست و بازرسي 114 هزار و 150 مورد لوازم اندازه گيري مشتركين نيز عملياتي گرديده است .

وي با تاكيد بر اين كه در زمينه حفظ و ارتقاي سلامت اداري در مجموعه شركت ، اقدامات ارزشمندي انجام شده افزود: با پيگيري و هماهنگي با مراجع انتظامي جهت مقابله با سارقان شبكه ، 33 نفر از سارقين سيم و كابل و تجهيزات برقي در استان دستگير شده اند.

وي همچنين در بخش پاياني ، ضمن تاكيد بر مديريت خلق منبع در حوزه هاي مختلف ، از تلاش و زحمات بي وقفه مجموعه مديريت و كاركنان ساعي و خدوم شركت توزيع برق استان قدرداني نموده و از حُسن  همكاري پيمانكاران و شركت هاي نظارت و تامين نيرو نيز تقدير كرد .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/01/18
تعداد بازدید:
19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal