سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/01/21
برگزاري جشنواره نظام پيشنهادها در شركت توزيع برق استان سمنان

برگزاري جشنواره نظام پيشنهادها در شركت توزيع برق استان سمنان

براي هشتمين سال پياپي، جشنواره نظام پيشنهادها و نوآوري در شركت توزيع نيروي برق استان سمنان برگزار شد.

مديرعامل و رئيس كميته عالي نظام پيشنهادهاي شركت توزيع برق استان دراين جشنواره باتبيين اهميت پيشنهاددهي در سازمان گفت: خوشبختانه فرهنگ ارائه پيشنهاد در بين همكاران نهادينه شده و اين مهم بيانگر پويائي سيستم است.

مهندس سيد محمد موسوي زاده با عنوان اين كه در طي سال قبل 937 پيشنهاد به صورت انفرادي، گروهي و خارج از سازمان در سيستم ثبت شده افزود: از مجموع پيشنهادهاي واصله، 705 ايده در كميته هاي تخصصي نظام پيشنهادها مطرح و بررسي شده است.

وي بااشاره به اين كه رشد سرانه پيشنهادها در سال 96 به نسبت سال 95 به ميزان 27 درصد است يادآور شد: از مجموع پيشنهادهاي پذيرش شده، 165 مورد مصوب گرديده است.

رئيس كميته عالي نظام پيشنهادهاي اين شركت بابيان اين كه در زمينه شاخص هاي سال 96، به اهداف مورد نظر دست يافته ايم اظهارداشت: برگزاري 13 جلسه اين كميته، سرانه 09/1 پيشنهاد به ازاي هر نفر ، پرداخت به موقع پاداش ها، بررسي و پاسخگوئي 100 درصدي پيشنهادها، اجراي شايسته پيشنهادهاي مصوب و مشاركت 1/27 درصدي كاركنان، به عنوان دستاوردهاي اين بخش است.

گفتني است: دراين مراسم از همكاراني كه پيشنهادهاي آنان پذيرفته و مصوب شده و حائز پاداش شده اند بااهداي لوح و هديه هاي مرتبط تجليل به عمل آمده و از مجتبي حسن آبادي به عنوان پيشنهاددهنده برتر براي بيشترين پيشنهادمصوب، فرزاد كركه آبادي در زمينه پيشنهاددهنده برتر براي بيشترين تعداد پيشنهاد، ذبيح اله احمدي مديرحامي در ارتباط با نرخ رشد تعداد پيشنهادهاي همكاران مديريت توزيع برق شهرستان آرادان در سال 96 به نسبت سال 95 و همچنين از ابوالفضل همتي مدير دفتر روابط عمومي اين شركت به عنوان واحد برتر در ارائه بيشترين تعداد پيشنهاد به نسبت پرسنل، با اعطاي تنديس و هدايائي تقدير صورت گرفت.

 

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/01/21
تعداد بازدید:
28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal