سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/02/10
تجليل از پيشكسوتان شركت توزيع نيروي برق استان سمنان

                              به مناسبت روز صنعت برق انجام شد؛

                 تجليل از پيشكسوتان شركت توزيع نيروي برق استان سمنان

همزمان با دهم ارديبهشت روز صنعت برق، مراسم تجليل از بازنشستگان شركت توزيع نيروي برق استان سمنان با حضور مديرعامل و جمعي از كاركنان و خانواده هاي همكار برگزار شد.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان سمنان دراين آئين ضمن تبريك مناسبت روز صنعت برق گفت: برق تاثير بسزايي در زندگي مردم داشته به طوري كه امروزه توليد آب هم به وجود برق بستگي دارد و نيز اميد به زندگي را افزايش داده است.

مهندس سيد محمد موسوي زاده افزود: عدم كفايت منابع مالي براي توسعه و اصلاح تاسيسات توزيع و رشد بالاي شدت مصرف انرژي كه رقم 9/3 درصد را درحال حاضر نشان مي دهد، به عنوان دو چالش اساسي آينده بخش توزيع محسوب مي شوند.

وي بااشاره به اين كه حداكثر بهره برداري از منابع، جايگزيني منابع انرژي و به حداقل رساندن تلفات و ضايعات از ضرورت ها در بُعد عرضه است اظهارداشت: عواملي از جمله استفاده از تجهيزات با راندمان بالا، كنترل و مديريت سمت تقاضا، افزايش بهره وري، رشد مصرف و مديريت بهينه مصرف انرژي، استفاده از انرژي هاي تجديدپذير و حداكثر بهره مندي از منابع انرژي از ضرورت هاي بخش تقاضا محسوب مي شوند.

مهندس موسوي زاده در ادامه اين مراسم، بازنشستگان را به عنوان بازوان توانمند و مشاوران بسيار مناسب در حوزه هاي مختلف معرفي كرد و بيان داشت: بازنشستگي به معناي تكميل چرخه خدمت و آغازي دوباره و به منزله مدال افتخاري برسينه همكاران بازنشسته است كه تلاش صادقانه آنان را بر آيندگان نمايان مي كند.

وي همچنين ضمن تشكر از تلاش و زحمات ارزشمند خانواده هاي كاركنان بازنشسته يادآور شد: بازنشستگي به منزله توقف فعاليت نيست بلكه مي توان از تجارب و مهارت هاي كسب شده در طي دوران خدمت در قالب تاسيس شركت پيمانكاري و ارائه خدمات بهره برداري شود.

وي تصريح كرد: هم اكنون 13 شركت پيمانكاري توسط بازنشستگان تاسيس گرديده كه در زمينه هاي مختلف با شركت توزيع برق استان مشاركت و همكاري مي نمايند.

لازم به ذكر است: درپايان اين مراسم، از 15 نفر بازنشستگان اين شركت كه درسال 96 به افتخار بازنشستگي نائل آمده اند، با اهداي لوح تقدير و هدايائي تقدير به عمل آمد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/02/10
تعداد بازدید:
33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal