سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/02/15
انعقاد تفاهم نامه همكاري في مابين شركت توزيع برق و آموزش و پرورش استان سمنان

درراستاي بهينه سازي مصرف برق انجام شد؛

انعقاد تفاهم نامه همكاري في مابين شركت توزيع برق و آموزش و پرورش استان سمنان

درراستاي توسعه همكاري هاي مشترك و استفاده مطلوب از پتانسيل و ظرفيت ها به منظور بهينه سازي مصرف انرژي الكتريكي، تفاهم نامه همكاري في مابين شركت توزيع نيروي برق و اداره آموزش و پرورش استان سمنان منعقد و تبادل شد.

گفتني است: آموزش و آگاه سازي مفاهيم و كارهاي مديريت مصرف برق با مشاركت دانش آموزان، فرهنگيان و خانواده ها و فرهنگ سازي جايگاه و ارزش انرژي الكتريكي همراه با اصلاح الگوي مصرف و آشنائي دانش پژوهان باشيوه هاي صحيح استفاده از برق و تاثيرگذاري مناسب در خانواده ها به منظوربهينه سازي مصرف از اهداف كلي اين تفاهم نامه به شمار مي رود.

لازم به ذكراست: آموزش راه كارهاي مديريت مصرف به دانش آموزان با همكاري فرهنگيان و خانواده ها، مشاركت فعال دانش آموزان درقالب ايفاي نقش"ياور برق" باواگذاري مسئوليت به آنها و بهره گيري از پيشنهادها و ايده هاي مناسب درراستاي فرهنگ سازي مصرف بهينه برق، از اهداف اجرائي محسوب مي شود.

خاطرنشان مي سازد: برگزاري نشست هاي آموزشي با موضوع مديريت مصرف برق براي فرهنگيان و اجراي برنامه هاي آموزشي براي مقاطع پيش دبستاني، ابتدائي و راهنمائي، برنامه ريزي براي بازديد دانش آموزان و والدين از تاسيسات و پروژه هاي برقي، ارائه مطالب آموزشي و مسابقات فرهنگي و هنري و توسعه انرژي هاي نو، از تعهدات شركت توزيع برق استان درقالب تفاهم نامه است.

يادآور مي شود: هماهنگي جهت حضور فرهنگيان در دوره هاي آموزشي مديريت مصرف برق و بهره مندي از ظرفيت هاي موجود در مدارس براي فرهنگ سازي مديريت مصرف بين دانش آموزان، معلمان، مربيان و والدين و همكاري در بهره برداري و انجام امور مربوط به سيستم هاي خورشيدي منصوبه در مدارس، به عنوان تعهدات اداره كل آموزش و پرورش در راستاي اين تفاهم نامه مي باشد.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/02/15
تعداد بازدید:
25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal