سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/02/18
برنامه راديويي پرتو با موضوع نحوه مديريت مصرف برق در ساختمان هاي عمومي

از صداي مركز سمنان اطلاع رساني شد ؛

برنامه راديويي پرتو با موضوع نحوه مديريت مصرف برق در ساختمان هاي عمومي

دهمين قسمت برنامه راديوئي پرتو با موضوع نحوه مديريت بهينه مصرف برق در ساختمان هاي عمومي ، از صداي مركز سمنان اطلاع رساني شد .

گفتني است : اين برنامه مشاركتي كه با همكاري شركت توزيع برق استان و صداي مركز سمنان در روز سه شنبه 18 ارديبهشت ماه به روي آنتن رفت ، بر صرفه جويي منطقي در مصرف برق براي ماندگاري اين منبع انرژي تاكيد شد .

يادآور مي شود : در بخشي از برنامه هاي اين قسمت ، مهندس وحيد تيموري كارشناس شركت توزيع برق استان ، پيرامون به كارگيري فناوري نوين به منظور جلوگيري از هدر رفت انرژي و راهكارهاي مرتبط با كاهش منطقي مصرف برق ساختمان ها ، نكات آموزشي را ارائه كرد .

قابل ذكر است : استفاده از ظرفيت هنري هنرمندان صدا وسيماي مركز استان در قالب نمايش " آقا و خانم پيك " در زمينه عدم استفاده همزمان از لوازم برقي پر مصرف در ساعات پيك بار ، از جمله مواردي است كه در اين برنامه اطلاع رساني گرديد .

همچنين گزارش مردمي در ارتباط با بهره مندي از نقطه نظرها و ديدگاه هاي مشتركان برق در خصوص نحوه مصرف صحيح و درست از انرژي الكتريكي پخش شده و مسابقه بهترين پيام مردمي در زمينه مديريت مصرف برق نيز به اجرا درآمده و پيام" طاهره ابراهيمي "از شهرستان مهديشهر با مضمون ؛ " در همه جا و همه مكان ها بايد در مصرف برق صرفه جويي نموده تا در همه زمان ها بتوانيم از آن استفاده كنيم " به عنوان بهترين جمله انتخاب شد .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/02/18
تعداد بازدید:
30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal