سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/02/20
بيست و سومين كنفرانس ملي شبكه هاي توزيع نيروي برق كشور

در كنفرانس شبكه هاي توزيع برق كشور ارائه شد ؛

مديريت خلق منابع در شركت توزيع نيروي برق استان سمنان

در بيست و سومين كنفرانس ملي شبكه هاي توزيع نيروي برق كشور ،مديريت خلق منابع در شركت توزيع برق استان سمنان ارائه شد .

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در حضور جمعي از مديران عامل و معاونين مالي و پشتيباني شركت هاي توزيع برق كشور گفت : اداره كردن اقتصادي شركت ها و سازمان ها همواره به عنوان يك چالش مهم و اساسي براي مديران ارشد به شمار مي رود .

مهندس سيد محمد موسوي زاده با اشاره به اين كه برون سپاري فعاليت ها ، يك راهكار شناخته شده براي اقتصادي كردن شركت ها محسوب مي شود افزود : مقتضيات زماني و مكاني به عنوان بخشي از پارامترهاي موثر در تحليل هزينه فايده پروژه ها بايد لحاظ گردد .

وي با عنوان اين كه يك سازمان را مي توان با حداكثر فايده و كمترين هزينه اداره كرد يادآور شد : در شركت توزيع برق استان سمنان قبل از تصميم گيري در خصوص اجراي پروژه ها ، مراتب به طور كامل از ابعاد مختلف مورد بررسي و تحليل مي گيرد و بهينه ترين روش براي اجراي آن انتخاب مي شود .

وي اظهار داشت : كاهش قيمت تمام شده و ارتقاي بهره وري با در نظر گرفتن كيفيت خدمات ، به عنوان مهم ترين راهبردها براي مديريت شركت است .

مهندس موسوي زاده تصريح كرد : در بخش عمراني ، منجمله مديريت پروژه در احداث ساختمان هاي شركت و حوزه هاي برنامه ريزي و مهندسي و مالي پشتيباني 188 ميليارد و 208 ميليون ريال خلق منبع و صرفه جوئي در سال گذشته حاصل شده است .

وي اضافه كرد : صرفه جوئي صورت گرفته مربوط به سال96 در حوزه جاري ، شامل رزمايش خدمت متعالي، مهندسي مجدد فرآيندهاي برون سپاري، كاهش زمان خاموشي و روشنايي معابر، استفاده از دانش بومي در عيب  يابي و تعمير ريكلوزرها، كليدهاي قدرت و ساير تجهيزات وبهره گيري از سيستم ويدئو كنفرانس براي برگزاري جلسات ، مبلغ 41ميليارد و467ميليون ريال مي باشد.

وي با اظهار اين كه خلق منبع در حوزه امور مالي و مالياتي مربوط به سال قبل، 29ميليارد ريال بوده خاطر نشان ساخت: مجموع صرفه­جوئي­هاي انجام شده در خصوص خلق منابع در شركت توزيع برق استان سمنان در سال1396،رقمي حدود99 ميليارد و95 ميليون ريال برآورد مي شود كه اين مبلغ مي تواند با توجه به دو هزار و 904 ميليون كيلو وات ساعت انرژي فروخته شده، ارزش قيمت تمام شده هر كيلو وات ساعت برق توليد شده را قريب 34 ريال كاهش دهد.

گفتني است : بيست و سومين كنفرانس ملي شبكه هاي توزيع نيروي برق كشور در روزهاي 19 و 20 ارديبهشت ماه سال 97 در پژوهشگاه نيرو برگزار مي شود .

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/02/20
تعداد بازدید:
32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal