سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/02/31
مشتركين همكار كشاورزي در طرح كاهش بار ازتخفيفات بار برق مصرفي بهره مند مي شوند

معاون فروش شركت توزيع برق استان سمنان:

مشتركين همكار كشاورزي در طرح كاهش بار ازتخفيفات بار برق مصرفي بهره مند مي شوند

بر اساس بخشنامه شركت توانير، مشتركين چاه هاي آب كشاورزي در صورت همكاري در طرح كاهش بار برنامه ريزي شده، از تخفيف ها و تسهيلات بسيار مناسبي بهره مند مي شوند.

معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع برق استان سمنان با اعلام اين مطلب گفت: اين شرايط مربوط به بازه زماني 15خرداد لغايت 15شهريور سال97 و ساعات 11 الي 15 و يا 20 الي 24 در هر روز از اين سه ماه مي باشد.

احمد غني پور اظهار داشت: كشاورزاني كه كمتر از يك ماه و به هر تعداد روز، قادر به خاموش نمودن چاه آب خود در ساعات 11 الي 15 و يا 20 الي 24، به انتخاب خود نمايند، متناسب با تعداد روزهاي همكاري ، از پرداخت بهاي برق مصرفي معاف خواهند بود.

وي افزود: مشتركان كشاورزي حداقل هفت روز در يك ماه به صورت 24ساعته قادر به خاموش نمودن چاه آب خود باشند، اعم از اينكه روزها پيوسته باشد يا غير پيوسته ، از پرداخت بهاي برق مصرفي در آن ماه معاف مي گردند.

وي تصريح كرد: اين دسته از مشتركين كه به مدت 31روز پيوسته در چهار ساعت 11 الي 15 و يا 20 الي 24، به انتخاب خود، برق چاه آب را قطع نمايند، در 20 ساعت مابقي از پرداخت بهاي برق معاف گرديده و علاوه بر آن به ازاي هر كيلووات ساعت همكاري در كاهش مصرف در آن چهار ساعت، 242 ريال پاداش به آنها پرداخت خواهد شد.

احمد غني پور يادآور شد: كشاورزاني كه به مدت 31 روز پيوسته، بيشتر از چهار الي شش ساعت شامل دو ساعت مازاد متصل به 11 الي 15 و يا 20 الي 24، به انتخاب خود، برق چاه آب را قطع نمايند، در مابقي ساعات از پرداخت  بهاي برق معاف بوده و علاوه برآن به ازاي هر كيلو وات ساعت همكاري كاهش مصرف، 363ريال پاداش به آنها پرداخت خواهد شد.

وي اضافه كرد: مشتركاني كه به مدت 31 روز پيوسته، بيشتر از شش الي هشت ساعت، شامل دو تا چهار ساعت مازاد متصل به 11 الي 15 و يا 20 الي 24، به انتخاب خود، برق چاه آب را قطع نمايند، در مابقي ساعات از پرداخت هاي بهاي برق معاف بوده و علاوه بر آن به ازاي هر كيلو وات ساعت همكاري كاهش مصرف، 484 ريال پاداش به آنها پرداخت خواهد شد.

وي خاطر نشان ساخت: در بازه هاي زماني همكاري سال جاري ، مشترك مجاز است جهت مصارف داخلي از قبيل موتور خانه و يا خانه باغ تا سقف 150 كيلو وات ساعت در ماه طي ساعات 11 الي 15 و يا 20 الي 24 از انرژي برق استفاده نموده و همچنان از تخفيفات فوق برخوردار گرديده، و علاوه بر آن، همكاري هايي كه در مرداد ماه صورت گيرد، 20درصد به كليه پاداشها اضافه خواهد شد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/02/31
تعداد بازدید:
35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal