سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/03/03
برگزاري برنامه روايت گري دفاع مقدس در شركت توزيع برق استان سمنان

برگزاري برنامه روايت گري دفاع مقدس در شركت توزيع برق استان سمنان

برنامه روايت گري دفاع مقدس، ويژه سي و ششمين سالروز فتح خرمشهر و عمليات بيت المقدس، به همت پايگاه مقاومت بسيج نور شركت توزيع برق استان سمنان برگزار شد.

راوي دفاع مقدس و از رزمندگان و فرماندهان جنگ تحميلي در اين برنامه گفت: فتح خرمشهر يك رمز ظاهري داشت به نام علي ابن ابيطالب كه در عمليات بيت المقدس از آن استفاده شد.

عباس كاشيان افزود: اين عمليات داراي يك رمز باطني ، فلسفي و عميق است و از خرمشهرهاي پيش رو با وحدت كلمه و تبعيت از ولايت مي توان با موفقيت گذر كرد.

وي با عنوان اين كه وحدت و انسجام مردم رمز پيروزي است يادآور شد: وقتي كه در عمليات بيت المقدس بين 15تا 20 هزار نفر از نيروهاي عراقي به صورت دسته جمعي اسير مي شوند، يك ماجراي مافوق طبيعت درآن دخيل است و آن معجزه الهي است.

وي با اشاره به اين كه فتح خرمشهر يك صفحه درخشان از صحيفه انقلاب اسلامي است تصريح كرد: به بركت مجاهدت ايثارگران و خون شهدا، دستاوردهاي بزرگي در اين كشور حاصل شده كه همگي بايد قدر آن را بدانيم و با خدمت شايسته مي توان دين خود را به مردم و اين انقلاب ادا كنيم.

وي خاطرنشان كرد: امروزه چهارهزار و 500 اتاق فكر در دنيا برعليه ايران فعال مي باشد كه دوهزار و 500 تا در آمريكا است و هرچه مي توانيم مي بايد بصيرت و بينش خود را ارتقا داده تا بتوانيم در مقابل دسيسه هاي شيطاني ايستادگي كرده و ما بايد از فتح خرمشهر درس آموخته و آن را در زندگي به كار ببنديم. 

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/03/03
تعداد بازدید:
48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal