سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/03/20
حادثه صفر با تبلور فرهنگ ايمني در رفتار حاصل مي شود

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

حادثه صفر با تبلور فرهنگ ايمني در رفتار حاصل مي شود

كاهش حوادث و دستيابي به حادثه صفر ، با تبلور فرهنگ ايمني در معنا و رفتار كاركنان حاصل مي شود .

مديرعامل شـركت تـوزيع بـرق استان در دومين نشست كميته عالي ايمني با بيان اين مطلب اظهار داشت : تلاش ما همواره مي بايد بر اين پايه استوار باشد كه فرهنگ ايمني را در رفتار همكاران به صورت عملي نهادينه سازي نموده و آن را در شركت جاري و ساري كنيم .

مهندس سيدمحمد موسوي زاده با عنوان اين كه در شركتي ارائه خدمات مي نمائيم كه با شبكه هاي برق سرو كار داشته و مدام در معرض خطرات برق گرفتگي هستيم گفت: هر فرد مسئول ايمني خود است و نظارت مستمر و لايه اي و تذكرات مستمر سرپرستان ، مسئولان و دست اندركاران ايمني ، در كاهش حادثه ها اثر گذار مي باشد.

وي تصريح كرد : در تمام لحظات و ساعات كاري بايد در نظر داشته باشيم كه در يك محيط جدي و عملياتي خدمت رساني مي نمائيم و استفاده دقيق ، به موقع و به جا از ابزار كار ايمني فردي و گروهي ، از حوادث احتمالي پيشگيري مي نمايد.

رئيس كميته عالي ايمني شركت با اشاره به اين كه يكي از نقاط آسيب پذير قشر برق كار ، عادت به خطرات است يادآور شد : جدي بودن در اجراي امور و باور به كار ، مانع از بروز حادثه مي گردد .

مهندس موسوي زاده خاطر نشان ساخت : همت خود را بايد به كار بسته تا حرف و شعارمان را به رفتار تبديل نموده و تعهد در كار ، بخشي از فرآيندي است كه كاهش حادثه و نتيجه عملي آن حادثه صفر را در پي خواهد داشت .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/03/20
تعداد بازدید:
22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal