سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/03/22
نهادينه سازي فرهنگ مديريت بهينه مصرف از لحاظ فرهنگي و فني يك ضرورت است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

نهادينه سازي فرهنگ مديريت بهينه مصرف از لحاظ فرهنگي و فني يك ضرورت است

نشست شوراي معاونين و مديران شركت توزيع برق استان سمنان با موضوع مديريت پيك بار تابستاني برگزار شد .

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان در اين نشست بيان داشت : مقوله نهادينه سازي فرهنگ مديريت بهينه مصرف برق ، از لحاظ فرهنگي و فني در بين آحاد مردم جامعه يك ضرورت است .

مهندس سيدمحمد موسوي زاده با بيان اين كه برق به عنوان زير ساختِ زيرساخت هاست و همه خدمات و توليدات به خدمات صنعت برق متكي است گفت: كاهش نزولات جوي، تاثير مستقيمي در كار ما دارد و اين وضعيت را مي بايد با مديريت صحيح به يك فرصت براي فرهنگ سازي مديريت بهينه انرژي تبديل كنيم.

وي با اشاره به اين كه افزايش دما ، گرماي هوا و ورود دستگاه هاي تبريدي و سرمايشي به مدار ، موجب بالا رفتن مصرف انرژي الكتريكي مي شود افزود : تمامي تلاش خود را بايد به كار ببنديم تا ميزان سهميه 57 مگاواتي براي استان ، جهت گذر موفق از پيك بار تابستاني را به نحو مطلوبي محقق ساخته و اين مهم با حمايت مسئولين و مشاركت مردم ، پيگيري مجدانه همكاران در اجراي مناسب برنامه ها و مشاركت مشتركان عملياتي خواهد شد .

وي با عنوان اين كه در حال حاضر متوسط مصرف خانوار مشتركان برق در استان سمنان بيش از دو برابر استاندارد هاي جهاني است تصريح كرد : هدف از مديريت مصرف، كم مصرف كردن نيست و انتظار ما استفاده به جا، به اندازه و به موقع از اين انرژي بي بديل توسط مشتركان مي باشد.

وي خاطر نشان ساخت : مشتركين صنعتي ، كشاورزي و دستگاه هاي اجرائي ، با همكاري شايسته و رعايت مديريت مصرف و مشاركت در طرح هاي مختص به خود، مي توانند علاوه بر بهره مندي از تخفيفات و تسهيلات صنعت برق بابت اين همكاري ، در عبور موفق از اوج مصرف برق تابستان، نقش تاثيرگذاري داشته باشند.

وي يادآور شد : تاكنون 180 مشترك صنعتي، 120 مشترك كشاورزي، 28 مشترك داراي ديزل، 34 دستگاه اداري ، سه اشتراك CNG و در بخش ساير مصارف هم 12 مشترك براي همكاري با اين شركت در طرح هاي كاهش پيك مصرف تابستان تفاهم نامه همكاري منعقد نموده اند و درصدد هستيم با توجه به شناسايي وضعيت موجود، از ظرفيت هاي لازم نهايت بهره برداري را براي اجراي شايسته برنامه ها به عمل آوريم.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/03/22
تعداد بازدید:
15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal