سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/04/11
پخش بيست و چهارمين برنامه راديوئي پرتو از صداي مركز سمنان

باهدف استفاده صحيح از برق انجام شد؛

پخش بيست و چهارمين برنامه راديوئي پرتو از صداي مركز سمنان

بيست و چهارمين برنامه راديوئي پرتو با رويكرد اصلاح الگوي مصرف و نيز استفاده صحيح از انرژي الكتريكي، از صداي مركز سمنان به روي آنتن رفت.

لازم به ذكر است: در بخش گزارشي اين قسمت از برنامه، پيرامون توجه به برچسب انرژي هنگام خريد لوازم برقي خانگي كه باعث صرفه جوئي در انرژي و نيز كاهش هزينه ها مي شود به نكات آموزشي اشاره شد.

يادآور مي شود: مهندس وحيد تيموري كارشناس مديريت مصرف شركت توزيع برق استان در زمينه طراحي و ساخت ساختمان هاي انرژي صفر كه موجب بهينه سازي در ساختمان ها كه مي توانند در درازمدت باعث صرفه جوئي انرژي شوند مطالبي را ارائه نمود.

گفتني است: صرفه جوئي در مصرف انرژي در ساختمان هاي صفر، 60 درصد كمتر از ساختمان هاي معمولي است و همچنين امروزه امنيت، قابليت اطمينان و در دسترس بودن منابع انرژي امري ضروري در پايداري و توسعه اقتصادي كشور مي باشد كه به عنوان موارد مطروحه در بخش كارشناسي برنامه محسوب مي شود.

خاطرنشان مي سازد: موضوع استفاده غير مجاز از شبكه ها و تاسيسات توزيع برق در بخش نمايشي " آقا و خانم پيك " با هنرمندي عوامل صدا و سيماي مركز سمنان پخش شد.

لازم به ذكر است: ارائه گزيده اخبار صنعت توزيع برق استان توسط ريحانه عامري از كارشناسان  اين شركت و همچنين پيام منتخب " با مصرف بهينه برق، ميراث گرانبها براي فرزندانمان به جا بگذاريم" از "كلثوم شيردل" معرفي  شد.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/04/11
تعداد بازدید:
54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal