سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/04/21
برق دستگاه هاي اجرائي كه در مديريت بهينه مصرف همكاري نكنند قطع خواهد شد

استاندار سمنان در بازديد از شركت توزيع برق :

برق دستگاه هاي اجرائي كه در مديريت بهينه مصرف همكاري نكنند قطع خواهد شد

استاندار، معاون اقتصادي و توسعه منابع استانداري و فرماندار شهرستان سمنان ، به صورت سرزده از شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بازديد كردند.

استاندار سمنان در اين برنامه از وضعيت روشنائي محيطي و ميزان سرمايش ساختمان اداري اين شركت بازديد به عمل آورده و بيان داشت : اقدامات الگوئي در بخش بهينه سازي مصرف مي بايد در استان معرفي و مشتركاني كه در اين زمينه ها همكاري نمي نمايند شناسائي و اخطارهاي لازم به آنان ارائه شود.

سيدشهاب الدين چاوشي با اشاره به اين كه بخشي از مشكلات به صورت ناخواسته بوده و اجتناب ناپذير است و همگي بايد با همكاري يكديگر ، در گذر موفق از آن مشاركت نمائيم گفت: هدف از اين گونه بازديدها در جهت تقويت حس همدلي و بازديد ميداني از اقدامات صورت گرفته در راستاي مديريت بحران است ، تا بتوان راهكارهاي موثري كه فشار كمتري در مشكلات به مردم وارد مي شود را به بهترين نحو ممكن عملياتي نمائيم.

وي با تاكيد بر اين كه دستگاه هاي اجرائي مي بايست مصوبه هيئت وزيران مبني بر مديريت مصرف انرژي را به نحو مطلوبي به انجام برسانند تصريح كرد : تمامي ادارات مي بايد مصوبات ابلاغي را به گونه اي طرح ريزي و اجرا نمايند كه آثار اقدامات مثبت آنان براي مردم ملموس و محسوس باشد .

استاندار سمنان در اين برنامه از نزديك وضعيت ميزان مصرف برق دستگاه هائي اجرائي كه توسط شركت توزيع برق استان از راه دور كنترل مي گردند را بازديد نموده و خاطر نشان كرد: برق دستگاه هاي اجرائي كه در مديريت مصرف برق همكاري نكنند، قطع خواهد شد .

وي همچنين از سيستم پانل هاي خورشيدي منصوبه در شركت توزيع برق استان بازديد كرده و اظهار داشت : با توجه به اقليم استان و شرايط مناسب براي بهره گيري حداكثري از انرژي خورشيدي ، استفاده از اين ظرفيت براي توليد برق بسيار راهگشا است.

مديرعامل شركت توزيع برق استان گفت: به دليل كاهش بارندگي در سال گذشته ، ظرفيت كامل نيروگاه هاي برق آبي در مدار نبوده و با مشاركت جمعي تمامي مشتركان اعم از صنعتي ، كشاورزي، اصناف، خانگي و دستگاه هاي اجرائي در زمينه مديريت بهينه مصرف مي توان بخشي از اين مشكل را جبران كرد.

سيدمحمد موسوي زاده افزود: شبكه هاي توزيع برق استان پايداري لازم به منظور تامين برق مشتركان را دارند و مديريت اضطراري بار موجب گرديده تا به صورت ناخواسته قطعي هائي به مشتركين اعمال شود .

وي به كنترل و بازرسي مستمر ميزان مصرف برق دستگاه هاي اجرائي استان اشاره كرد و يادآور شد : گزارش هاي لازم از وضعيت مصرف برق ادارات تهيه گرديده و به نهادهاي ذيربط جهت تصميم گيري لازم ارائه شده است .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/04/21
تعداد بازدید:
63
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal