سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/05/16
مديران توزيع برق شاهرود و بسطام معرفي شدند

مديران توزيع برق شاهرود و بسطام معرفي شدند

مراسم معارفه مدير توزيع برق شهرستان شاهرود و مديرامور برق بسطام انجام شد .

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در اين آئين بيان داشت : شركت هاي توزيع به عنوان پيشاني صنعت برق كشور فعاليت دارند و مسئوليت پاسخگوئي مردمي با اين شركت ها است .

" سيدمحمد موسوي زاده" اظهار داشت : پاسخگوئي به هنگام ، توأم با خوش رويي و سعه صدر، از ويژگي هاي بسيار مهم مديريتي است و ما وظيفه داريم خدمات شايسته اي به مردم ارائه نمائيم .

وي تصريح كرد : علاوه بر وجود پيش نيازهاي لازم براي يك مدير موفق ، يكي از شاخص هاي كليدي و مهم اين است كه مديران اين شركت مديريت منابع  را همواره اجرايي نمايند .

وي خاطر نشان كرد: به زعم اين كه با كمبود شديد منابع مواجه هستيم ، از نگاه اين شركت ، يك مدير شايسته بايد بتواند خلق منبع در بخشهاي مختلف به ويژه در حوزه نيروي انساني را در دستوركار داشته و عملياتي نمايد و استفاده بهينه از امكانات موجود ، از ديگر مولفه هاي يك مدير توانمند به شمار مي رود.

مهندس موسوي زاده افزود: اگر بخواهيم اهدافمان مغايرت و مباينتي با اهداف سازمان هائي كه همسوي ما نيستند پيدا نكند ، تعهد، تخصص و نگاه سيستمي ضرورت دارد و اين شاخص ها لازم و ملزم يكديگر هستند.

وي با عنوان اين كه براي عبور از پيك بار تابستاني ، اتكاي صنعت برق به مديريت سمت تقاضا است اضافه كرد : با مشاركت كليه مشتركان به ويژه صنايع ،  از پيك بار گذر خواهيم كرد و با مديريت مصرف ، همه ما بايد در اين زمينه نقش مثبت ايفا كنيم .

گفتني است : در اين مراسم از "احمد يوسفي" مدير اسبق برق شاهرود كه پس از 30 سال زحمات و تلاشهاي خالصانه و ارزشمند در عرصه صنعت برق استان به افتخار بازنشستگي نايل آمد ، تكريم و تقدير شده و "جمال فرخ زاده" به عنوان مدير جديد مديريت توزيع برق شهرستان شاهرود و همچنين "سيدحميدرضا موسوي" به عنوان معاون مديريت در برق بسطام معرفي شدند.

بادآور مي شود : در اين مراسم ؛ معاون عمراني فرمانداري شاهرود ، بخشدار مركزي ، بخشدار بسطام و جمعي از اعضاي شوراهاي اسلامي و مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان شاهرود حضور داشتند.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/05/16
تعداد بازدید:
59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal