سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/05/17
ديدار مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان با فرماندار شاهرود

ديدار مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان با فرماندار شاهرود

مديرعامل شركت توزيع برق استان با معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان شاهرود ديدار كرد.

"سيدمحمد موسوي زاده" در اين ديدار با تشريح عملكرد صنعت توزيع برق در اين شهرستان بيان داشت : استراتژي اين شركت ارائه خدمات شايسته به مردم است .

وي با اشاره به اين كه حدود 30 درصد انرژي مصرفي استان صرف فعاليت هاي مختلف در شهرستان شاهرود مي شود گفت: در زمينه توسعه شبكه ها و ارتقاي زير ساخت هاي برق رساني شهرستان ، اقدامات شايسته اي توسط كاركنان اين شركت صورت گرفته است .

وي با عنوان اين كه در سال گذشته، 70 درصد اعتبارات بخش توسعه اي توسط برق شاهرود جذب گرديده يادآور شد : مديريت توزيع برق شهرستان شاهرود از سال قبل تا به حال ، قريب 100 ميليارد ريال و امور برق بسطام حدود 30 ميليارد ريال كار توسعه اي در حوزه برق انجام داده اند و تا پايان امسال نيز اعتبارات بسيار مناسبي براي اين شهرستان پيش بيني و اختصاص يافته است .

 معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان شاهرود در اين ديدار اظهار داشت : مسائل مرتبط با انرژي و سرمايه گذاري هاي اين بخش بسيار وسيع است و همگي مي بايد در استفاده بهينه از آن اهتمام جدي داشته باشيم.

"محمدكرم محمدي" با اشاره به اين كه محور توسعه به عنوان يك امر مهم به شمار مي رود گفت: تعامل با مردم و پيگيري امور آنان و در خدمت نظام و دولت بودن، از شاخصه هاي بسيار مهم در عرصه خدمت رساني محسوب مي شوند.

وي با عنوان اين كه تكريم ارباب رجوع از ديگر مولفه هاي مهم در حوزه خدمات دهي است يادآور شد : پاسخگويي و تسريع در كار مردم مي بايد همواره در اولويت امور باشد تا بتوانيم تعامل شايسته اي در عرصه هاي مختلف داشته باشيم.

گفتني است : در اين ديدار مدير توزيع برق شهرستان شاهرود ، مدير امور برق بسطام و مديران دفاتر حراست و روابط عمومي شركت توزيع برق استان نيز حضور داشتند.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/05/17
تعداد بازدید:
37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal