سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/05/18
ديدار مديرعامل شركت توزيع برق استان با مديركل صدا و سيماي مركز سمنان

ديدار مديرعامل شركت توزيع برق استان با مديركل صدا و سيماي مركز سمنان

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان با مدير كل صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران مركز سمنان ديدار كرده و از واحدهاي مختلف معاونت خبر اين مركز نيز بازديد به عمل آورد.

سيدمحمد موسوي زاده در اين ديدار ضمن تبريك روز خبرنگار به تمام تلاشگران و فعالان حوزه خبر و اطلاع رساني گفت : نقش صدا و سيماي مركز سمنان در امر فرهنگ سازي مديريت بهينه مصرف برق كليدي است و اقدامات اثر گذاري در اين زمينه به انجام رسيده است .

وي با اشاره به اين كه تعامل بسيار مناسبي بين شركت توزيع برق و صداو سيماي مركز سمنان در بخش هاي مختلف وجود دارد افزود: اين همكاري شايسته موجب شده تا در گذر از پيك بار تابستاني به نحو درخور توجهي اطلاع رساني ها انجام شده و از مديركل و تمامي دست اندركاران اين مركز قدرداني نمود.

مهندس موسوي زاده با عنوان اين كه نقش خبرنگاران در توسعه جامعه، محوري و بسيار خطير است تصريح كرد: از شروع گرماي هوا در استان، گزارش هاي اثربخشي در خصوص مديريت بهينه مصرف از سوي واحدهاي مختلف صدا و سيماي استان تهيه و به سمع و نظر مردم رسانده شده و اين مهم بيانگر عملكرد مثبت و تاثيرگذار آنان در عبور از اوج بار تابستاني به شمار مي رود.

مهندس موسوي زاده خاطر نشان كرد: روز خبرنگار فرصت ارزنده اي به منظور تكريم و نكوداشت مقام شامخ خبرنگاران و كليه دست اندركاران و صاحبان انديشه و قلم است .

مديركل صدا و سيماي مركز سمنان در اين نشست از تعامل شايسته دو دستگاه قدرداني به عمل آورده و گفت: اين رسانه همواره در اطلاع رساني ها نقش اثر گذار خود را ايفا نموده و ياور هميشگي دستگاه ها محسوب مي شود .

"محمد منتظر حجت" يادآور شد : در بخشي از برنامه هائي كه از طريق اين مركز پخش مي شود ، موارد مربوط به مديريت مصرف، با بهره گيري از ظرفيت هاي فرهنگي و هنري آگاهي بخشي و اطلاع رساني مي گردد.

گفتني است : مديرعامل شركت توزيع برق استان با حضور در معاونت خبر صدا و سيماي مركز سمنان ، از بخش هاي مختلف اين واحد بازديد به عمل آورده و از تلاش و زحمات يكايك خبرنگاران گرانقدر تقدير كرد.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/05/18
تعداد بازدید:
57
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal