سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/05/20
موفقيت كاركنان شركت توزيع برق استان سمنان در مسابقات قرآني

موفقيت كاركنان شركت توزيع برق استان سمنان در مسابقات قرآني

كاركنان شركت توزيع برق استان سمنان در دوازدهمين دوره مسابقات قرآني ويژه كاركنان ، همسر و فرزندان دانشجوي همكاران شركت هاي وزارت نيرو در مرحله استاني خوش درخشيدند .

گفتني است : اين دوره از مسابقات كه در شش رشته علوم قرآني ، قرائت تحقيق، قرائت ترتيل، حفظ، زبان آموزي، مفاهيم و تحقيق موضوعي و با حضور 172  نفر از كاركنان، همسر و فرزندان دانشجوي همكاران شركت هاي توزيع برق ، آب منطقه اي، برق منطقه اي ، آب و فاضلاب شهري و آب و فاضلاب روستائي استان برگزار شد،11نفر از كاركنان شركت توزيع برق استان سمنان به موفقيت هاي ارزنده اي نايل شدند.

يادآور مي شود : در رشته حفظ برادران، حسن پريمي و در همين رشته در بخش خواهران، افسانه كريم زاده مقام هاي دوم و سوم را از آن خود كردند.

گفتني است : در رشته قرائت ترتيل؛ سعيد كلانتري در قسمت برادران و طاهره باقري در بخش خواهران، به ترتيب مقام هاي اول و سوم را كسب نمودند.

لازم به ذكر است : در رشته قرائت تحقيق ؛  فاطمه فريدونيان در بخش خواهران رتبه اول و امير نجم، مقام دوم بخش برادران را به دست آوردند.

يادآور مي شود : در رشته مفاهيم؛ محمد خاقاني و در رشته زبان ­آموزي؛ مطهره دربان هر دو مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

خاطر نشان مي سازد: در مسابقات ويژه فرزندان دانشجوي همكار، در رشته زبان آموزي؛ مهديه همتي و زهرا فدوي به ترتيب مقام هاي دوم و سوم اين دوره از مسابقات را كسب كردند.

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/05/20
تعداد بازدید:
34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal