سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/06/04
مراسم تجليل از كارمندان نمونه شركت توزيع نيروي برق استان سمنان

به مناسبت روز كارمند برگزار شد؛

مراسم تجليل از كارمندان نمونه شركت توزيع نيروي برق استان سمنان

در سومين روز هفته دولت و به مناسبت روز كارمند، از كارمندان نمونه شركت توزيع نيروي برق استان با اهداي لوح و هدايائي تجليل به عمل آمد.

مديرعامل شركت توزيع برق استان با گراميداشت دهه امامت و ولايت و هفته دولت گفت: صفات برجسته شهيدان رجائي و باهنر در تاريخ انقلاب ثبت شده و نام و يادشان نام آور خدمت صادقانه، خالصانه و بدون منت است و الگوئي ممتاز در عرصه خدمت رساني مي باشند.    

سيدمحمد موسوي زاده بااشاره به اين كه كارمندان مي بايست ناظر بر اهداف سازمان ها باشند افزود: اهداف سازمان ها بر اساس نوع وظايفشان به سه بخش اصلي نظير؛ كارائي، اثربخشي و بهره وري تقسيم مي شود و اجراي مناسب آنها، تاثير زيادي در راستاي اهداف سازمان در بردارد.

وي همچنين با ابراز اين كه فلسفه وجود و ذاتي شركت توزيع برق استان ، يك دستگاه خدمت رسان محسوب مي شود افزود: برخورد شايسته، توأم با خوشرويي و سعه صدر در انجام امور مربوط به ارباب رجوع، از مهم ترين اهداف كاري همكاران محسوب مي شود.

مهندس موسوي زاده با عنوان اين كه شأن ما خدمتگزاري به مردم است يادآور شد: كاري كه به ما محوّل مي شود و خدمت كردن يك امانت است كه مي بايد با ارائه خدمات مناسب و پاسخگوئي به هنگام ، وظيفه خود را به نحو شايسته اي به انجام برسانيم.

وي با اظهار اين كه به منظور توسعه و ترويج فرهنگ سازماني و حفظ انگيزه در كاركنان ، كارمندان تكريم و تقدير مي شوند تصريح كرد: وجدان و انضباط كاري، مهارت و تخصص، خلاقيت و نوآوري يا پيشنهاد مصوب، انجام خدمات برجسته ، قانون مداري و تكريم ارباب رجوع، از شاخص هاي كارمندان نمونه اين شركت به شمار مي روند.

گفتني است: در اين مراسم از 15 نفر از كارمندان نمونه شركت توزيع برق استان به اسامي؛ سيدمحمد حسين ترابي ، مهدي رحمانيان،  علي فروتن ، ريحانه عامري ، مصطفي كرمي ، فريبا بيطرف، مهدي عليزاده، مجيد كاشف ، سيداميرحسين ميرجلالي ، عليرضا رسولي يزدي ، رضا پارسا ، مجتبي محسني ، محمد تات، سيد هادي حسيني و  وحيد سهرابي، تجليل صورت گرفت. 

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/06/04
تعداد بازدید:
11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal