سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/06/05
افتتاح 15 پروژه عمراني در حوزه صنعت توزيع برق در شهرستان ميامي

در چهارمين روز هفته دولت انجام شد؛

افتتاح 15 پروژه عمراني در حوزه صنعت توزيع برق در شهرستان ميامي

در مراسم افتتاح همزمان پروژه هاي عمراني كه با حضور استاندار، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ميامي و جمعي از مسئولين برگزار شد، از 15 طرح برق رساني بهره برداري به عمل آمد.

شش طرح نصب و احداث 14 دستگاه پست هوائي با قدرت بيش از يك هزار و 100 كيلوولت آمپر با اعتبار سه ميليارد و 91 ميليون ريال براي تامين برق متقاضيان و مشتركان و طرح تامين روشنائي معابر خيابان شهيد هاشمي نژاد، با هزينه 251 ميليون ريال، از پروژه هاي افتتاح شده اين شهرستان مي باشند.

سه طرح برقراري دو هزار و 879 متر شبكه فشار متوسط با مبلغ يك ميليارد و 307 ميليون ريال، طرح ايجاد سرخط از پست جديدالاحداث مسكن مهر خيرين و شماره چهارروستاي محمدآباد با هزينه 116 ميليون ريال و دو طرح تبديل و اصلاح يك هزار و 869 متر شبكه فشار ضعيف هوائي سيمي باجايگزيني كابل خودنگهدار با مبلغ 755 ميليون ريال، از ديگر پروژه هاي افتتاح شده محسوب مي شوند.

طرح اصلاح 161 دستگاه لوازم اندازه گيري ديماندي در قالب طرح فراسامانه هوشمند اندازه گيري و مديريت انرژي (فهام) با مبلغ يك ميليارد و 561 ميليون ريال و طرح نصب يك دستگاه تابلوي عمومي 400 آمپري و ايجاد چهار سرخط زميني و بهره برداري از ترانس عمومي 40 واحدي ياقوت با اعتبار 120 ميليون ريال، به عنوان طرح هايي مي باشند كه در شهرستان ميامي و در هفته دولت مورد بهره برداري قرار گرفتند.

گفتني است: به منظور  بهره برداري از  اين پروژه ها ، اعتباري به مبلغ شش ميليارد و 451 ميليون ريال سرمايه گذاري شده است.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/06/05
تعداد بازدید:
9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal