سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/06/14
هوشياري و پيشگيري از غفلت در كاهش حوادث كاري تاثير گذار است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان :

هوشياري و پيشگيري از غفلت در كاهش حوادث كاري تاثير گذار است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در چهارمين نشست كميته عالي ايمني گفت: هوشياري همكاران عملياتي و پيشگيري از غفلت ، از عوامل مهم در كاهش حوادث در حين كار است .

سيدمحمد موسوي زاده با بيان اين كه از ابتداي سال جاري تا به حال حادثه نداشته ايم جاي خرسندي است افزود: اگر اين موضوع باعث شود كه فكر كنيم همواره در حالت امن به سر مي بريم ، بسيار خطرناك است و حادثه هميشه در كمين مي باشد.

وي بااشاره به اين كه همكاران واحدهاي عملياتي صنعت توزيع برق مدام در ارتفاع و يا با شبكه ها سروكار دارند و فعاليت مي نمايند اضافه كرد : غفلت از موارد و ضوابط ايمني ، حادثه را در پي دارد و مسئوليت وظيفه ي رعايت اصول ايمني ، بر هر فرد و سرپرستان مستقيم و غير مستقيم نهاده شده تا به نحو شايسته اي آن را اجرايي نمايند.

وي با عنوان اين كه هوشياري و دقت در انجام كارها، يك وظيفه همگاني براي كاركنان واحدهاي اتفاقات ، عمليات، تعميرات و فوريت هاي برق است تصريح كرد : براي جلوگيري از خطرات احتمالي ، بايد مراقبت هاي لازم را مستمراً در نظر داشته باشيم.

وي خاطر نشان كرد : موضوع نظارت مستقيم و موثر توسط سرپرستان ، مديران و دستگاه نظارت ، يكي از راهكارهاي تقليل حوادث است و زماني كه كاركنان در سلامت باشند ، خدمات مناسب تر و بهتري را به مردم ارائه مي نمايند.

گفتني است : در اين نشست پيرامون شناسايي و رفع خطر تاسيسات و تجهيزات برقي و تحليل وضعيت مديريت اضطراري بار و همچنين برگزاري رزمايش هاي خدمت متعالي براي اصلاح و بهينه سازي شبكه هاي توزيع برق بحث و تبادل نظر شد .

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/06/14
تعداد بازدید:
23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal