سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/06/18
اثر برنامه هاي فرهنگي در روند خدمت رساني به مشتركان متجلّي مي شود

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان:

اثر برنامه هاي فرهنگي در روند خدمت رساني به مشتركان متجلّي مي شود

چهارمين جلسه شوراي فرهنگي شركت توزيع نيروي برق استان با هدف پيش بيني برنامه هاي هفته احياي امر به معروف و نهي از منكر و هفته دفاع مقدس برگزار شد .

مديرعامل شركت توزيع برق استان در اين نشست گفت: برنامه هاي فرهنگي كه در اين شورا طرح ريزي و در سطح شركت به اجرا در مي آيد، اثر وضعي آن در خدمت شايسته به متقاضيان و مشتركان برق متجلّي مي شود .

سيدمحمد موسوي زاده بيان داشت : محور فعاليت هاي فرهنگي شركت ، برنامه هاي 10 گانه فرهنگي وزارت نيرو است و بر اساس برنامه هايي كه در اين بخش ها تدوين شده ، آثار مثبتي را به همراه خواهد داشت .

وي با اشاره به اين كه تعيين شاخص و هدف گذاري براي هر برنامه بسيار راهگشا است افزود : ارزيابي ساليانه كه ازعملكرد برنامه هاي فرهنگي به عمل مي آيد ، ميزان اثربخشي اقدامات را در بين همكاران و خانواده ها مشخص نموده و بهره گيري از نقطه نظرها و ديدگاه هاي مخاطبين ، در برنامه ريزي آتي اثرگذار و مفيد خواهد بود.

گفتني است : برنامه هائي نظير برگزاري مسابقه كتابخواني امر به معروف و نهي ازمنكر ، تجليل از منتخبين مسابقات قرآني ، برگزاري مراسم عزاداري به مناسبت ماه محرّم ، برپائي نمايشگاه پند سرخ تاريخ و تهيه بروشور اطلاع رساني پيرامون فريضتين امر به معروف و نهي از منكر ، از جمله اهم فعاليت هاي پيش بيني شده براي هفته احياي امر به معروف و نهي از منكر به شمار  رفته و پيرامون نكوداشت سي و هشتمين سالگرد هفته دفاع مقدس نيز برنامه ريزي شد .

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/06/18
تعداد بازدید:
8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal