سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/06/19
طرح نظرسنجي از مشتركان برق خانگي استان سمنان انجام شد

طرح نظرسنجي از مشتركان برق خانگي استان سمنان انجام شد

در راستاي شناسائي نقاط قوت و قابل بهبود در عرصه خدمت رساني به مشتركان، طرح بررسي ميزان رضايتمندي مشتركين برق خانگي از عملكرد شركت توزيع برق استان سمنان مربوط به سال 96 اجرائي گرديد.

گفتني است: اين نظرسنجي ، از مشتركان برق خانگي و براساس اصول اجرائي پايش و اندازه گيري ميزان رضايتمندي مشتركين شركت توزيع برق استان ، با تدوين پرسشنامه هاي مربوطه صورت پذيرفت.

لازم به ذكر است: در اين طرح از يك درصد از كل مشتركين برق خانگي استان نظرخواهي گرديده و براي روش نمونه برداري ، از شيوه نمونه گيري تصادفي طبقه اي استفاده شده است.

يادآور مي شود: در اين تحقيق، پرسشنامه ها از طريق مصاحبه توسط پرسشگران آموزش ديده و با مراجعه مستقيم به مشتركان برق خانگي، از فروردين ماه سال جاري تا اواخر خرداد ماه تكميل شده و سوالات پرسشنامه به تعداد 20 عدد بوده كه 19 سوال آن بسته پاسخ و يك سوال آن باز پاسخ مي باشد.

خاطرنشان مي سازد: ميزان آشنائي مشتركين با الگوي مصرف برق خانگي، ارائه خدمات برقراري انشعاب، نحوه برقراري ارتباط غيرحضوري با شركت از طريق تلفن، تلفن گويا و سايت اطلاع رساني ، ميزان رضايت مندي از چگونگي قرائت كنتور، وصول بهاي برق مصرفي، توزيع قبوض برق، برخورد مامورين قرائت و اتفاقات برق و  دسترسي به مسئولين شركت، از جمله سوالاتي هستند كه در اين پرسشنامه طراحي و از مشتركين اخذ نظر شده است.

گفتني است: نحوه پاسخگوئي و رسيدگي به شكايات، اطلاع رساني ها ، چگونگي مراجعه مامورين شركت در هنگام قطعي هاي ناخواسته برق، ايمني شبكه ها و تاسيسات توزيع برق، وضعيت روشنائي در سطح معابر استان و ميزان رضايت مشتركين از عملكرد اين شركت ، از ديگر سوالاتي است كه نظرخواهي گرديده و مقايسه نتايج مربوط به سال هاي 95 و 96 نيز گردآوري شده است.

اضافه مي نمايد: اين طرح هرساله به منظور ضرورت نظام مشتري گرائي و ارتقاء كيفيت خدمات ارائه شده به مشتركين در اين شركت عملياتي مي گردد.

قابل ذكر است: اطلاعات و تحليل هاي اين مجموعه توسط كميته بازنگري مديريت و مديريت هاي توزيع برق در شهرستان هاي استان مورد بهره گيري واقع شده و مسائل و مشكلات مطروحه بررسي گرديده و اقدام اصلاحي براي بهبود و بهتر شدن روند خدمات دهي انجام مي شود.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/06/19
تعداد بازدید:
12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal