سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/06/20
توليد سامانه جامع اطلاعات ورزش وزارت نيرو

به ابتكار شركت توزيع برق سمنان انجام شد ؛

توليد سامانه جامع اطلاعات ورزش وزارت نيرو

در پانزدهمين نشست فصلي دبيران هيئت هاي ورزشي صنعت آب و برق كشور كه با حضور دكترانجم شعاع معاون حقوقي ، مجلس و پشتيباني وزير نيرو همراه بود ، از سامانه جامع اطلاعات ورزش وزارت نيرو كه به ابتكار شركت توزيع برق استان سمنان توليد گرديده ، رونمايي شد .

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان در آئين رونمايي از اين سامانه كه در محل مديريت منابع ايران برگزار شد گفت : به منظور برنامه ريزي ، سياست گذاري و دسترسي سريع به اطلاعات ورزشي وزارت نيرو ، ساماندهي اطلاعات ورزشي توسط اين شركت برنامه نويسي و توليد شده است .

سيد محمد موسوي زاده بيان داشت : پياده سازي سه اصل امنيت ، سرعت و سهولت در دسترسي به اطلاعات با بهره گيري از محيط كاربري بسيار ساده ، در كانون توجه طراحي نرم افزار بوده است .

وي تصريح كرد : سرعت بالا ، پشتيباني از تعداد كاربران ، كنترل حساب كاربري و سرويس دهي در بستر اينترانت، از خصوصيات كليدي اين سامانه تحت وب مي باشد .

مهندس موسوي زاده با عنوان اين كه كليه فرآيندهاي مربوط به توليد و بهره برداري از اين سامانه كاملاً درون سازماني ، بومي و توسط همكار اين شركت و بدون هزينه آماده شده اضافه كرد : اين اقدام ارزشمند در راستاي اقتصاد مقاومتي و مديريت خلق منبع به انجام رسيده و در صورتي كه اين مهم توسط كارشناسان برون سازماني و خارج از شركت به اجرا درآيد ، قريب يك ميليارد و پانصد هزار ريال هزينه در برداشته و به همين ميزان صرفه جويي را به همراه داشته است .

سرپرست دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات شركت توزيع برق استان نيز با تشريح نحوه كاركرد اين سامانه گفت :براي دستيابي به موقع به آمار و اطلاعات ورزشكاران ، اماكن، تاسيسات ورزشي و همچنين برنامه ها و ارزيابي عملكرد ورزشي استان ها ، اين سامانه در سه بخش كشوري ، استاني و شهرستاني طراحي گرديده است .

مهدي رحمانيان با ابراز اين كه تحت وب بودن ، استخراج و شناسائي نخبگان ، گزارش هاي آماري و نمودارهاي متنوع نرم افزار ، كمك شاياني به اهداف اين بخش خواهد كرد افزود : اين سامانه با ظاهري پويا و در بالاترين سطح امنيتي طراحي شده است .

گفتني است : در آئين رونمايي از اين سامانه كه با حضور معاون وزير نيرو ، مديرعامل شركت مديريت منابع آب ايران ، دبير شوراي مركزي ورزش وزارت نيرو و دبيران هيئت هاي ورزشي صنعت آب و برق كشور برگزار شد، به پاس قدرشناسي از زحمات ارزنده مهندس موسوي زاده مديرعامل و همچنين مهندس رحمانيان سرپرست دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات شركت توزيع برق استان سمنان در زمينه توليد و راه اندازي اين سامانه با اهداي لوح تقدير ، تجليل به عمل آمد .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/06/20
تعداد بازدید:
36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal