سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/06/22
رعايت نكات ايمني و مديريت مصرف برق توسط هيئت هاي مذهبي در ماه محرّم

معاون شركت توزيع برق سمنان تاكيد كرد:

رعايت نكات ايمني و مديريت مصرف برق توسط هيئت هاي مذهبي در ماه محرّم

توجه به مسائل و نكات ايمني در برق و همچنين مديريت مصرف برق توسط مساجد ، تكايا و هيئت هاي مذهبي به ويژه در ماه محرّم و به خصوص در زمان حضور دستجات و عزاداران حسيني در خيابان ها و معابر امري لازم و ضروري است.

معاون بهره برداري و ديسپاچينگ شركت توزيع برق استان سمنان با عرض تسليت مناسبت ماه هاي محرّم و صفر و ايام سوگواري سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدا... الحسين (ع) بيان داشت: هيئت ها و تكايايي كه جهت برگزاري اين مجالس شريف و مذهبي نياز به برق موقت دارند ، به مديريت توزيع برق شهرستان مربوطه مراجعه نمايند.

سيد محمد حسيني نژاد با تأكيد بر اين كه كاركنان شركت توزيع برق در سراسر استان همواره آماده همكاري در تأمين برق مطمئن مي باشند اظهار داشت: استفاده از روش هاي غيرفني  و غير قانوني در تأمين برق، موجب بروز خطرات جاني و خسارت هاي مالي براي افراد خواهد شد.

وي تصريح كرد: مسئولان و خادمان هيئت هاي مذهبي و تكايا در طول سال و همچنين در ايام سوگواري ، از لامپ هاي كم مصرف و پربازده و ال اي دي جهت تأمين روشنايي مورد نياز براي  مجالس عزاداري بهره گيري كرده و از لامپ هاي كم بازده و پرمصرف از قبيل لامپ هاي مدادي و رشته اي پرهيز نمايند.

وي خاطرنشان ساخت: به منظور جلوگيري از بروز حوادث و ايمني بيشتر شبكه ، به هنگام حمل پرچم و علامت هاي مخصوص عزاداري ، به تأسيسات و شبكه هاي توزيع برق در خيابان ها و معابر وجود دارد توجه گردد.

وي افزود: تكايا و هيئت هاي مذهبي در هنگام بهره گيري از انشعاب برق، حتماً از ترمينال ها و پريزهاي استاندارد استفاده نموده و تابلوهاي ورودي برق از دسترس كودكان و محيط هاي مرطوب دورنگه داشته شود.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/06/22
تعداد بازدید:
17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal