سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/06/25
نقش بانوان در پيشبرد اهداف سازماني و پويايي سيستم بسيار اثر گذار است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان:

نقش بانوان در پيشبرد اهداف سازماني و پويايي سيستم بسيار اثر گذار است

نشست فصلي بانوان شاغل شركت توزيع برق استان سمنان با مديرعامل، به منظور بحث و تبادل نظر پيرامون فعاليت هاي مرتبط با امور زنان و خانواده برگزار شد.

مديرعامل شركت توزيع برق استان در اين نشست بيان داشت : پاك دستي ، صداقت و امانت داري، لازمه كاري كاركنان است و بانوان شاغل شركت در اين زمينه ها سرآمد هستند .

سيدمحمد موسوي زاده به پويايي شركت در عرصه هاي فني، تخصصي واداري اشاره كرد و گفت: بانوان شاغل اين شركت در بخشهاي مختلف، به صورت فعال مشاركت داشته و نقش آنان در پيشبرد اهداف اين صنعت زيربنايي ، بسيار پررنگ و اثر گذار است .

وي با طرح موضوعي با عنوان اين كه چرا برخي افراد فارغ از موقعيت شغلي و اجتماعي و مولفه هاي محيطي ، خوشحال و موفق هستند يادآور شد: اين گونه افراد نگاهشان با بقيه كمي متفاوت است و زندگي را يك محيط پويا و چالش گر مي دانند و خودشان را در قبال اين موضوع مسئول دانسته و مركز كنترل خود را دروني مي دانند و در مواجهه با مشكلات به دنبال حل آن هستند.

مهندس موسوي زاده اظهار داشت : دومين ويژگي كه انسان هاي خوشحال دارند ، اين است كه امكانات موجودرا شناسايي كرده و از آن استفاده مطلوب مي كنند و شكرگزار خدا هستند .

وي با ابراز اين كه انسان هايي كه راضي هستند ، بخشنده نيز مي باشند و اين سومين خصيصه مثبت آنها است افزود: ديدگاه اين گونه افراد بر اين است كه چطور مي توانند به ديگران كمك كنند و قدرشناسي يك مهارت محسوب مي شود.

يادآور مي شود : در اين نشست بانوان شاغل شركت ، ديدگاه ها و نقطه نظرهاي خود را پيرامون توسعه برنامه ها و فعاليت هاي مرتبط با امور زنان و خانواده ارائه نمودند.
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/06/25
تعداد بازدید:
48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal