سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/06/26
از منتخبين مسابقات قرآني شركت توزيع برق استان سمنان تجليل شد

از منتخبين مسابقات قرآني شركت توزيع برق استان سمنان تجليل شد

با حضور مديرعامل شركت توزيع برق استان ، از منتخبين دوازدهمين دوره مسابقات قرآني وزارت نيرو در مرحله استاني تقدير به عمل آمد.

استاد حوزه علميه و امام جماعت شركت توزيع برق سمنان در اين مراسم گفت: همانطور كه نماز اهميت فراواني دارد ، امربه معروف و نهي از منكر نيز يكي از مهم ترين ها در فروع دين محسوب مي شود .

حجت الاسلام رضا طاهريان با بيان اين كه حضرت سيدالشهدا(ع) آن هدفي را كه براي آن جان داد را امر به معروف و نهي از منكر معرفي كرد افزود : اين موضوع بيان كننده جايگاه اين دو فريضه در جامعه محسوب مي شود .

وي با اشاره به اين كه امر به معروف و نهي از منكر، تذكر خوبي ها و يادآوري براي جلوگيري از بدي ها است تصريح كرد: يكي از معروف ها در جامعه ، ترويج فرهنگ قرآني است .

وي اظهار داشت : قرآن ؛ كتاب هدايت بشر است تا روز قيامت و اگر مفاهيم آن در جامعه به آن عمل شود ، خداوند اين ظرفيت را براي پاسخگويي به نياز بشر قرارداده است .

حجت الاسلام طاهريان با اظهار اين كه ترويج قرآن يك مصداق دقيق و بارز براي امر به معروف است خاطر نشان ساخت: قرآن نبايد كنار گذاشته شود و توجه به آن ، مديريت فردي، اجتماعي و جهاني دارد به شرط اين كه وارد اين ديار عميق شويم و عامل به آن باشيم.

گفتني است در اين مراسم از 11 نفر همكاران شركت توزيع برق استان كه در دوازدهمين دوره مسابقات قرآني ويژه كاركنان ، همسر و فرزندان دانشجوي همكار شركت هاي وزارت نيرو در استان كه حائز رتبه هاي اول تا سوم در رشته هاي حفظ، قرائت ترتيل ، قرائت تحقيق ، مفاهيم و زبان آموزي شده اند ، با اهداي لوح تقدير و هدايايي تجليل صورت پذيرفت .
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/06/26
تعداد بازدید:
36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal