سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/07/25
عرصه خدمتگزاري يك فرصت شايسته و توفيق الهي است كه نصيب انسان مي شود

مشاور وزير در نشست با مديران صنعت آب و برق سمنان :

عرصه خدمتگزاري يك فرصت شايسته و توفيق الهي است كه نصيب انسان مي شود

مشاور وزير و مسئول فرهنگي وزارت نيرو در نشست با مديران عامل صنعت آب و برق استان سمنان گفت: عرصه خدمتگزاري بسيار مقدس و يك فرصت شايسته و توفيق الهي است كه نصيب و قسمت انسان مي شود.

حجت الاسلام علي يزدان پرست با بيان اين كه پيرامون خدمتگزاري مناسب به مردم در آيات ، روايات و احاديث بسيار بر روي آن تاكيد شده افزود: مجموعه ي سرافراز وزارت نيرو همواره به دنبال آن است تا خدمات ارزشمندي را در حوزه هاي آب و برق به مردم ارائه نمايد.

وي با اشاره به اين كه همواره مي بايد بر تقويت فرهنگ كار و فرهنگ سازماني اهتمام ويژه اي داشته باشيم تصريح كرد: كارها چنانچه براي مردم و در راستاي خدمت رساني خالصانه باشد ، يك عبادت محسوب مي شود.

حجت الاسلام يزدان پرست با استناد به روايتي از حضرت امام حسن مجتبي (ع) يادآور شد: انسان مي بايست به قدري تلاش نمايد كه قرار است هميشه بماند و اين تفكر در ذهن ما باشد كه ممكن است هر لحظه آخرين فرصت زندگي براي يك فردباشد ، پس طوري برنامه ريزي كنيم كه تمامي حركات و فرآيندهايي كه طي مي نمائيم حساب شده و شفاف باشد.

وي با عنوان اين كه ظرفيت هاي بسيار زيادي در تمامي حوزه ها وجود دارد اضافه كرد : سعي كنيم در خدمتگزاري به مردم با تمام وجود به ولي نعمت هايمان كه مردم مي باشند خدمت كنيم و در كار فرهنگي نيز با عشق و علاقه و انسجام و يكپارچگي، برنامه ها را اجرايي نمائيم.

وي با ابراز اين كه فصل الخطاب كليه برنامه ريزي هاي فرهنگي در شركت ها ، شوراي فرهنگي مي باشد خاطر نشان كرد : عملياتي نمودن برنامه ها و اهدافي كه به صورت ساليانه در حوزه فرهنگي تهيه و ارائه مي شود ، اثرگذاري مثبت و مناسبي را براي همكاران و خانواده ها در برخواهد داشت .

وي از اجراي شايسته فعاليت هاي فرهنگي در مجموعه شركت هاي وزارت نيرو در استان سمنان تقدير كرد و گفت: با تلاش هاي صورت گرفته توسط مديران عامل ، مسئولين فرهنگي ، ائمه جماعات و كليه تشكل هاي فرهنگي ، صنعت آب وبرق استان در ارزيابي سال 96 فعاليت هاي فرهنگي و ديني شايسته تقدير ويژه شده و از همگي دست اندركاران امر تقدير كرد .

گفتني است ؛ اين نشست كه در شركت توزيع برق استان برگزار شد، مديران ارشد شركت هاي آب منطقه اي ، برق منطقه اي ، آبفاي شهري ، آبفا روستايي ، توليد نيروي برق شاهرود و توزيع برق ، نقطه نظرات و پيشنهادها خود را در زمينه ارتقاي برنامه هاي فرهنگي وديني در صنعت آب و برق ارائه نمودند .

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/07/25
تعداد بازدید:
7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal