سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/07/25
سمينار آموزشي امربه معروف و نهي از منكر ويژه فعالان فرهنگي صنعت آب و برق استان سمنان

در شركت توزيع برق برگزار شد؛

سمينار آموزشي امربه معروف و نهي از منكر ويژه فعالان فرهنگي صنعت آب و برق استان سمنان

سمينار آموزشي امر به معروف و نهي از منكر با حضور مشاور وزير و مسئول امور فرهنگي وزارت نيرو و جمعي از فعالان فرهنگي صنعت آب و برق سمنان در شركت توزيع برق استان برگزار شد.

مشاور وزير و مسئول امور فرهنگي وزارت نيرو در اين سمينار آموزشي گفت: اساسا ريشه و علت نهضت امام حسين (ع) براساس امر به معروف و نهي از منكر شكل گرفته است.

حجت الاسلام علي يزدان پرست با اشاره به اين كه جملگي ما در زمينه تعميق فريضتين امر به معروف و نهي از منكر موظف هستيم بيان داشت: درجهت نهادينه سازي اين دو فريضه الهي مي بايست در وهله نخست آموزش هاي لازم صورت گيرد.

وي اضافه كرد: به منظور اجرائي نمودن اين فريضتين بزرگ ، ابتدا بايد خودمان عامل بوده و در ديگر مراتب ، با تذكر لساني و بدون مجادله و مباحثه، در مورد منكرات تذكر دهيم و قدرت زبان در ترويج و تبيين معروفات نقش بسزايي دارد.

وي تصريح كرد: رعايت مراتب امر به معروف و نهي از منكر حائز اهميت است به گونه اي كه در اجراي اين فريضتين مي بايد با زبان حكمت و نصيحت و با رعايت ادب ، در رفتار ، كردار و گفتار ، آن را به نحو شايسته اي به انجام برسانيم.

وي با بيان اينكه در امر به معروف و نهي از منكر، احترام به شخصيت فرد به عنوان مهم ترين عامل موثر مورد تاكيد قرار گرفته است، يادآور شد: امر به معروف و نهي از منكر بايد با نرم‌خويي، محبت و احترام به شخصيت فرد همراه باشد.

گفتني است : اين سمينار آموزشي با حضور مديران عامل ، ائمه جماعات، اعضاي شورا و فعالان فرهنگي صنعت آب و برق استان سمنان به اجرا در آمد
منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/07/25
تعداد بازدید:
21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal