سایت خبری
تالار گفتگو
نظر سنجی سایت
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان
پرداخت الکترونیکی
1397/07/28
براي دست يافتن به فلاحت بايد راهبرد نماز را در هر عرصه اي انتخاب كنيم

مشاور استاندار در جمع فعالان فرهنگي صنعت آب و برق سمنان:

براي دست يافتن به فلاحت بايد راهبرد نماز را در هر عرصه اي انتخاب كنيم

مشاور استاندار و مدير ستاد اقامه نماز استان در جمع فعالان فرهنگي صنعت آب و برق استان سمنان گفت: چنانچه در هر عرصه اي بخواهيم ما به فلاحت برسيم، مي بايست راهبرد نماز را پيش گرفته و حركت نمائيم.

حجت الاسلام محمدرضا شمس الدين با تاكيد بر اين كه موضوع نماز را مي بايد در همه اوقات به عنوان يك راهبرد جدي مدنظر قرار دهيم افزود: اولين كاري كه صالحان انجام مي دهند اقامه نماز است و اگر بخواهيم كار فاخري به انجام برسد ، موضوع همگاني شدن نماز بايد با جديت پيگيري و اجرائي شود.

وي با اشاره به اين كه اهتمام ويژه به نماز جماعت توسط افراد و وجود امام جماعت پرشور و فعال در ادارات در عموميت بخشيدن نماز اثرگذار است يادآور شد: براي امر مقدس نماز مي بايد بهترين ها در نظر گرفته شود و اعتبارات لازم براي بخش هاي سخت افزاري و نرم افزاري از الزامات مي باشد.

وي باعنوان اين كه بخش هاي مختلف جامعه اعم از عملي، پژوهشي، اقتصادي و فرهنگي براي رسيدن به نتيجه كار ، مي بايست از نماز بهره بگيرند تصريح كرد: اگر بخواهيم يك نفر را شاخص بدانيم، ببينيد به چه ميزان در امر نماز فعال است.

وي خاطرنشان كرد: هرفعاليتي كه در راستاي همگاني شدن نماز و تسهيل و تسريع نمودن در آن صورت گيرد، به نوعي ترويج و گسترش نماز است.

حجت الاسلام شمس الدين اضافه كرد: اهتمام والدين به اقامه نماز و حضور در نماز جماعت مي تواند الگوي مناسبي براي فرزندان در خانواده ها باشد و در دستگاه هاي اجرائي نيز تشويق و ترغيب يكديگر در جهت حضور و مشاركت فعال در نماز جماعت بسيار تاثيرگذار است.

يادآور مي شود: اين سمينار آموزشي با حضور مشاور وزير و مسئول امور فرهنگي وزارت نيرو، مديران عامل، ائمه جماعات و فعالان فرهنگي صنعت آب و برق استان و به ميزباني شركت توزيع برق سمنان برگزار شد.   

منبع خبر :
نویسنده:
تاریخ:
1397/07/28
تعداد بازدید:
18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شعار سال 96
نقل و نشر مطالب با ذكر نام سايت شركت توزيع نيروي برق استان سمنان بلامانع است.
Powered by DorsaPortal